01. posms – Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  30.04.2012 16:55 0
v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Reinis Lilienšteins Salacgrīva VW Golf II
7:06,10
7
15+6+1
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:08,32
7
12
3. Mareks Tauriņš Bauska VAZ 2108
7:32,48
7
10
4. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
7:33,90
7
8
5. Mareks Dainis Kuldīga Honda Civic
7:53,79
7
6
6. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+3 apļi/tehnika
4
5
7. Ivo Šteinbergs Valmiera VAZ 2108
+4/tehnika
3
4
8. Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf III
+5/kārba/avārija
2
3+3
9.(3.) Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
(7:16,77)/tiesn.lēmums
7
2
10. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
+6/tehnika
1
1
nc Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
izst.pēc 1.kv./piekare
0
nc Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
izst.1.kv./kārba
0
nc Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
izst.1.kv./motors
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
7:04,51
7
15+4+1
2. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
7:15,81
7
12+2
3. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
7:21,09
7
10
4. Juris Smilga Laubere VW Golf II
7:22,57
7
8+3
5. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
7:24,17
7
6
6. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf II
7:29,20
7
5
7. Uldis Brikmanis Ogre VW Golf II
+7 apļi/kārba
0
4
8. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
ns A fin./pusass
0
3
nc Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
nekval.
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
6:55,46
7
15+3
2. Raimonds Jerāns Salacgrīva Matra Murena
6:57,22
7
12+4+1
3. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:25,71/kārba
7
10+2
4. Andrejs Lajevskis Ropaži Opel Kadett
+1 aplis
6
8
5. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
+6/kārba
1
6
6. Roberts Ansons Rīga Audi 90
+6/avārija/piekare
1
5
7. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
ns A fin./piekare
0
4
nc Jānis Sproģis Tukums Pontiac Fiero
izst.brīv.tr./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Baumanis Mārupe Semog
6:05,31
7
15+3
2. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
6:06,85
7
12+5+1
3. Dmitrijs Kabanovs Rīga Semog
6:14,04
7
10
4. Valters Zīverts Priekule Semog
6:15,67
7
8+1
5. Keivo Koivs Igaunija Semog
ns A fin./tehnika
0
6
nc Aigars Liškovskis Baloži Semog
izst.brīv.tr./motors
0

VAZ Klasika (Latvijas kauss)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 21011
7:26,80
7
15+2
2. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:32,98
7
12+4+1
3. Rinalds Bērziņš Smiltene VAZ 2101
7:54,06
7
10
4. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
7:54,30
7
8
5. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
+7 apļi/reduktors
0
6+3
6. Jānis Rakuzovs Salacgrīva VAZ 2101
ns A fin./reduktors
0
5
7. Valērijs Seņkāns Allažmuiža VAZ 21013
ns A fin./tehnika
0
4
nc Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
izst.2.kv./tehnika
0
nc Reinis Palēvics Priekule VAZ 2101
izst.2.kv./motors
0

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***