01. posms – Upesciems, Garkalnes autotrase

Viesturs Saukāns  20.01.2013 17:14 0

Folkreisa Ziemas Kausa 2013 1. posms,
Upesciems, Garkalnes autotrase, 19.01.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
Fināls
Pt.
1.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda 323
15
15
15
15
60/1.
7 apļi
20
2.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
8
8
15
15
46/6.
7
17
3.
113
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
15
15
15
15
60/2.
7
15
4.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Mazda MX3
15
12
12
10
49/5.
7
13
5.
91
Mārtiņš Kraujiņš
Rīga
Nissan NX100
15
10
15
12
52/3.
7
12
6.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
12
15
10
12
49/4.
7
11
7.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
12
5
10
15
42/8.
7
10
8.
82
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
10
12
12
8
42/9.
7
9
9.
10
Ritvars Bendziks
Bērze
Opel Astra
12
10
12
10
44/7.
7
8
10.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
10
6
6
10
32/12.
7
7
11.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
10
6
0
6
22/19.
7
6
12.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
12
12
10
0
34/10.
4/motors
5
13.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
Opel Astra
5
4
6
8
23/17.
3.v. B fin.
4
14.
36
Ints Kravis
Jelgava
VW Golf II
8
6
0
6
20/22.
4.v. B fin.
3
15.
73
Juris Bekmanis
Liepāja
Opel Kadett
6
5
8
5
24/16.
5.v. B fin.
2
16.
6
Raivis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
8
8
0
6
22/20.
6.v. B fin.
1
17.
59
Edgars Bulle
Rīga
VW Golf II
5
0
10
12
27/14.
7.v. B fin./tehnika
0
18.
69
Džeralds Judins
Rīga
VW Golf I
0
10
12
8
30/13.
8.v. B fin./avārija
0
19.
94
Jānis Nikels
Strenči
VW Golf I
0
15
8
10
33/11.
ns B fin./auto
0
20.
188
Aleksejs Mitušovs
Ogre
VW Golf II
0
8
8
8
24/15.
ns B fin./tehnika
0
21.
173
Viesturs Pakulis
Liepāja
Opel Kadett
6
6
6
5
23/18.
ns B fin./auto
0
22.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
0
5
6
19/24.
ns B fin./auto
0
23.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
6
8
6
0
20/23.
3.v. C fin.
0
24.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
3
10
5
3
21/21.
4.v. B fin.
0
25.
14
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
6
0
0
12
18/25.
5.v. B fin.
0
26.
75
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf I
5
0
8
5
18/26.
6.v. B fin.
0
27.
41
Ilvars Kalniņš
Rīga
Opel Astra
-5
12
0
-3
4/28.
7.v. B fin.
0
28.
88 J
Beate Klipa
Lielvārde
VW Golf II
4
0
4
4
12/28.
8.v. B fin.
0
29.
105
Mareks Dainis
Cēsis
Honda Civic
5
-3
-3
-3
-4/29.
ns C fin./pusass
0

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Reinis Pelēnis (Jelgava)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Roberts Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Autocross.lv Folkreisa komanda 19
(Ēķis 11, Bendziks 8)

2. Augstākā pilotāža 18
(R.Dainis 13, Džeriņš 5)

3. Streamline Racing 17
(Starks 17, Vansovičs 0)

4. Autocross.lv Juniors 6
(Rn. Pelēnis 6, Rb.Pelēnis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Kraujiņš, Kravis, Kļava, M.Dainis, A.Biezais, šadris, Nikels
B grupa: Vācietis, Bulle, Bendziks, Pakulis, Kalniņš, Rb.Pelēnis, Mitušovs
C grupa: Džeriņš, Kārkliņš, Judins, Sloka, Kučinskis, Vansovičs, R.Biezais
D grupa: Starks, Rn.Pelēnis, R.Dainis, Bekmanis, Zēns, Klipa, Ēķis, Saukāns

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (18)

Dalībnieki - KKK (5+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis