01. posms – Valmiera, Brenguļu autotrase

Viesturs Saukāns  05.06.2013 10:21 0

LAF Folkreisa Vasaras kauss 2013

Folkreisa Vasaras Kausa 2013 1. posms,

Valmiera, Brenguļu autotrase, 02.06.2013.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.p/f
2.p/f
Fināls
Pt.
1.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
7 apļi
20
2.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf II
12
12
15
15
54/3.
7
17
3.
171
Rihards Dainis
Cēsis
Mazda MX3
8
15
12
12
47/4.
7
15
4.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
15
15
15
12
57/2.
7
13
5.
44 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
10
8
8
10
36/9.
1.
7
12
6.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
8
10
8
10
36/10.
1.
7
11
7.
323
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
8
6
0
8
22/12.
3.
7
10
8.
57
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
10
12
12
10
44/6.
7/riepa
9
9.
23
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
15
6
10
8
39/7.
2.
5/tehnika
8
10.
59
Edgars Bulle
Rīga
VW Golf II
12
12
10
12
46/5.
3/elektrība
7
11.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
10
8
12
8
38/8.
2.
3/dzesēšana
6
12.
74
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf II
5
4
6
6
21/13.
3.
0/tehnika
5
13.
7
Mārtiņš Einbergs
Kuldīga
VW Golf II
12
-5
0
15
22/11.
4./avārija
4
14.
188
Aleksejs Mitušovs
Ogre
VW Golf II
0
10
0
6
16/14.
4.
3
15.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
Opel Astra
-3
0
10
0
7/17.
5./avārija
2
16.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
-3
6
0
3/18.
5./izst.
1
17.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
6
10
0
0
16/15.
ns/motors
0
18.
33
Mareks Treijs
Cēsis
Mazda RX7
6
5
0
-3
8/16.
ns/ātrumkārba
0
19.
38
Kaspars Bērzlapa
Ozolnieki
Toyota Celica
6
0
-3
-3
0/19.
ns/sajūgs
0
20.
202 J
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
0
5
-3
-3
-1/20.
ns/motors
0
21.
92 J
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
0
0
-3
-3
-6/21.
ns/degv.sūknis
0

JUNIORU KAUSS

1. Sandis Džeriņš (Vecpils)

2. Ivo Gabrāns (Sigulda)

3. Renārs Ēķis (Jelgava)

4. Reinis Pelēnis (Jelgava)

5. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)

6. Roberts Pelēnis (Jelgava)

7. Mārtiņš Spīķis (Rīga)

8. Jānis Orbidāns (Tukums)

KOMANDU KAUSS

1. Augstākā pilotāža 35

(Džeriņš 20, Dainis 15)

2. Streamline Racing 30

(Gabrāns 13, Starks 17)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 23

(Ēķis 12, Rn.Pelēnis 11)

4. Autocross.lv Juniors 2

(Ūdris 2, Spīķis 0)

Kvalifikācijas grupas

A grupa: Brēde, Spīķis, Sloka, Ēķis, Kučinskis, Starks, Dainis

B grupa: Āboliņš, Mitušovs, Gabrāns, Batars, Treijs, Einbergs, Ūdris

C grupa: Bulle, Orbidāns, Riekstiņš, Rn.Pelēnis, Rb.Pelēnis, Bērzlapa, Džeriņš

Punkti kvalifikācijā

(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)

1. vieta = 10 (15)

2. vieta = 6 (12)

3. vieta = 4 (10)

4. vieta = 3 (8)

5. vieta = 2 (6)

6. vieta = 1 (5)

7. vieta = 0 (4)

(8. vieta 3)

(9. vieta 2)

(10. vieta 1)

Izstājies = 0

Neatbilstošs starta nr. = x-1

Nestartējis = -3

Pāragrs starts = -5

> vai < par 1 Džokera apli = -9

Izslēgts = -10

ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***