02. posms – Bauska, s/k Mūsa

Viesturs Saukāns  29.02.2012 16:58 0

  Folkreiss, Latgales K, Rezultāti 2011, Zemgales K


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1

k2

k3
k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
88 J
Rūdolfs Bogens
Cēsis
VW Golf II
15
15
12
15
57/1.
7 apļi
20
2.
4 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Kadett

15
-10
15
12
32/8.
7
17
3.
40

Normunds Tūtars

Sigulda

VW Golf II

10
10
12
15
47/5.
7
15
4.
311

Māris Druva

Kuldīga

BMW 320

8
6
15
6
35/7.
7
13
5.
148 J

Ivo Gabrāns

Sigulda

VW Golf I

8
5
10
8
31/10.
7
12
6.
78

Ermīns Vācietis

Rīga

BMW 318

5
8
8
10
31/11.
7
11
7.
32

Raimonds Bergmanis

Ķekava

VW Golf I

6
10
8
8
32/9.
7
10
8.
17
Henrijs Grūbe
Rīga
VW Golf II
12
12
15
12
51/3.
6/tehnika
9
9.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf III

5
8
8
5
26/13.
5/tehnika
8
10.
140

Guntars Gabrāns

Sigulda

Mazda MX3

15
15
10
12
52/2.
4/tehnika
7
11.
52

Edgars Brēde

Rīga

VW Golf II

8
8
10
10
36/6.
4/avārija
6
12.(8.)
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Opel Astra
6
15
12
15
48/4.
6/tehnika/anul.
5
13.
1

Mareks Dainis

Jūdaži

VW Golf III

6
5
6
10
27/12.
3.v. B fin.
4
14.
111

Jānis Kļava

Ogre

VW Golf III

4
0
5
8
17/18.
4.v. B fin.
3
15.
44

Jānis Brigmanis

Babīte

Mazda 626

5
5
6
6
22/14.
ns B fin./motors
2
16.
14

Edvīns Vansovičs

Rīga

VW Golf II

12
12
0
-3
21/15.
ns B fin./piekare
1
17.
39

Ivars Kerns

Rīga

BMW 320

12
12
-3
-3
18/16.
ns B fin./motors
0
18.
999

Raimonds Tauriņš

Jelgava

VW Golf II

10
10
0
-3
17/17.
ns B fin./avārija
0
19.
57

Raimonds Āboliņš

Babīte

VW Golf I

4
6
6
0
16/19.
ns B fin./tehnika
0
20.
11

Edgars Paculs

Skrunda

VAZ 2101

3
6
0
-3
6/20.
ns B fin./avārija
0
21.
29 J
Evija Vītola
Carnikava
VW Golf I
4
4
0
-3
5/21.
ns B fin./avārija
0
22.
46

Juris Zalmanis

Rīga

Opel Astra

10
0
-3
-3
4/22.
ns B fin./tehnika
0
23.
36

Ints Kravis

Jelgava

VW Golf I

3
-3
-3
-3
-6/23.
nekv./stūres mehānisms
0
24.
41

Valdis Zaļais

Brocēni

Porsche 924

0
-3
-3
-3
-9/24.
nekv./kārba
0

JUNIORU KAUSS
1. Rūdolfs Bogens (Cēsis)
2.
Renārs Ēķis (Jelgava)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Evija Vītola (Carnikava)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Druva, Vansovičs, G.Gabrāns, Tūtars, Starks, Kļava, Kravis, Dainis
B grupa: Bogens, Grūbe, Zalmanis, Paculs, Vītola, Bergmanis, Brēde, Brigmanis
C grupa: Zaļais, I.Gabrāns, Ēķis, Vācietis, Riekstiņš, Kerns, Tauriņš, Āboliņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam