02. posms – Vecpils, Vecpils autotrase

Viesturs Saukāns  23.01.2012 14:34 0

  Uncategorized

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
Fināls
Pt.
1.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf III
12
15
15
42/3.
7 apļi
20
2.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
15
15
15
45/2.
7
17
3.
22
Agris Kalvišs
Allaži
VW Scirocco
15
10
12
37/5.
7
15
4.
171 J
Rihards Dainis
Jūdaži
Mazda MX3
10
10
15
35/7.
7
13
5.
1 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
10
8
10
28/11.
7
12
6.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
12
12
12
36/6.
7
11
7.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
VW Golf I
6
12
8
26/13.
7
10
8.
10
Ritvars Bendziks
Bērze
VW Golf II
6
12
10
28/9.
7
9
9.
146
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
8
12
32/8.
6
8
10.
111
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
15
15
12
42/4.
2/tehn.
7
11.
60
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda MX3
15
15
15
45/1.
ns/auto
6
12.
222
Jānis Mētra
Rīga
VW Scirocco
12
8
8
28/10.
ns/auto
5
13.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
10
-10
10
10/23.
3.v. B fin.
4
14.
52
Edgars Brēde
Rīga
VW Golf II
6
5
8
19/16.
4.v. B fin.
3
15.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
8
5
0
13/20.
5.v. B fin.
2
16.
75 J
Atvars Saliņš
Rīga
VW Golf II
8
10
10
28/12.
6.v. B fin.
1
17.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
6
5
5
16/19.
7.v. B fin.
0
18.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
5
0
6
11/22.
8.v. B fin.
0
19.
600
Raimonds Tauriņš
Jelgava
Opel Astra
8
6
6
20/15.
9.v. B fin.
0
20.
26
Aigars Darmakovičs
Vecpils
Opel Kadett
0
12
4
16/18.
10.v. B fin./avārija
0
21.
211
Juris Narubins
Rīga
VW Golf III
5
4
8
17/17.
11.v. B fin./
0
22.
13
Mairis Zēns
Grobiņa
Opel Astra
10
8
6
24/14.
ns B fin./dzesēšana
0
23.
11
Edgars Paculs
Skrunda
VAZ 2101
4
0
0
4/27.
3.v. C fin.
0
24.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
4
6
0
10/25.
4.v. C fin.
0
25.
113
Valters Frīdenbergs
Rīga
Opel Astra
8
5
0
13/21.
5.v. C fin./dzesēšana
0
26.
59
Edgars Bulle
Rīga
VW Golf II
5
-9
6
2/28.
6.v. C fin./tehn.
0
27.
34 J
Reinis Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
10
0
10/24.
ns C fin./auto
0
28.
1
Mareks Dainis
Jūdaži
VW Golf III
-3
4
5
6/26.
ns C fin./pusass
0
29.
5
Sergejs Maļcevs
Vecpils
Honda CRX
5
0
-3
2/29.
ns C fin./tehn.
0

JUNIORU KAUSS

1. Rihards Dainis (Jūdaži)

2.

Renārs Ēķis (Jelgava)

3. Sandis Džeriņš (Vecpils)

4. Atvars Saliņš (Rīga)

5. Roberts Pelēnis (Jelgava)

6. Reinis Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS

1. Streamline Racing 28

(Starks 20, Vansovičs 8)

2. Štīm Rally Team 23

(Bahmanis 17, Vācietis 6)

3. ASAKA Racing I 22

(Kalvišs 15, Kļava 7)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 21

(Ēķis 12, Bendziks 9)

5. Folkreisa Fabrika/Mexa 13

(R. Dainis 13, M. Dainis 0)

6. SK Vecpils 13

(Džeriņš 11, Lankups 2)

7. ASAKA Racing II 8

(Mētra 5, Brēde 3)

ns Kavita V 0

(-)

Kvalifikācijas grupas

A grupa: Mētra, Lankups, Kļava, Bulle, R.Dainis, M.Dainis, Bendziks

B grupa: Maļcevs, Džeriņš, Saliņš, Brēde, Bahmanis, Zēns, Rob.Pelēnis

C grupa: Kalvišs, Darmakovičs, Starks, Narubins, Tauriņš, Ēķis, Saukāns

D grupa: Vansovičs, Rn.Pelēnis, Riekstiņš, Frīdenbergs, Bergmanis, A.Batars, Paculs, Vācietis

Punkti kvalifikācijā

(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)

1. vieta = 10 (15)

2. vieta = 6 (12)

3. vieta = 4 (10)

4. vieta = 3 (8)

5. vieta = 2 (6)

6. vieta = 1 (5)

7. vieta = 0 (4)

(8. vieta 3)

(9. vieta 2)

(10. vieta 1)

Izstājies = 0

Neatbilstošs starta nr. = x-1

Nestartējis = -3

Pāragrs starts = -5

> vai < par 1 Džokera apli = -9

Izslēgts = -10

ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam