03. posms – Valmiera, Brenguļu autotrase

Viesturs Saukāns  01.01.2012 14:15 0

Vieta

st.nr.

Braucējs

Pārstāv

Auto

k1

k2

k3

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
14
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VW Golf II
15
15
15
45/1.
7 apļi
20
2.
609

Agris Bahmanis

Rīga

Mazda MX3

15
15
12
42/2.
7
17
3.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

VW Golf II

0
12
15
27/8.
7
15
4.
9

Raivis Riekstiņš

Turkalne

Mazda MX3

8
12
0
20/13.
7
13
5.
32

Raimonds Bergmanis

Ķekava

Mazda 323

10
8
15
33/6.
7
12
6.
99

Ainārs Kučinskis

Stelpe

VW Golf I

10
0
8
18/15.
7
11
7.
94

Jānis Nikels

Strenči

VW Golf I

12
15
12
39/3.
7
10
8.
123

Vladislavs Bergmanis

Jelgava

Opel Astra

12
10
12
34/5.
2/piekare
9
9.
3

Edvīns Vansovičs

Rīga

Opel Astra

8
12
15
35/4.
ns A fin/auto
8
10.
323

Lauris Sēlis

Ķekava

Mazda 323

8
15
8
31/7.
ns A fin/auto
7
11.
443 J

Dāvis Tobiass

Ķeipene

Opel Kadett

6
8
10
24/9.
3.v. B fin/pusass
6
12.
97

Jānis Matulēns jun.

Jelgava

VW Golf II

0
10
8
18/17.
4.v. B fin
5
13.
46

Juris Zalmanis

Rīga

Opel Astra

10
0
8
18/16.
5.v. B fin
4
14.
100

Viesturs Saukāns

Nākotne

VW Golf II

5
8
10
23/10.
6.v. B fin/izslīdēja
3
15.
23
Ivans Bergmanis
Jelgava
Opel Astra
10
0
12
22/11.
7.v. B fin/tehnika
2
16.
40

Normunds Tūtars

Sigulda

VW Golf II

0
12
10
22/12.
8.v. B fin/tehnika
1
17.
12

Normunds Kārkliņš

Rīga

VAZ 2108

12
10
-3
19/14.
ns B fin/ātrumkārba
0
18.
1

Mareks Dainis

Jūdaži

VW Golf III

15
0
0
15/18.
ns B fin/ātrumkārba
0
19.
43 J

Eliss Dukaļskis

Sigulda

Opel Kadett

6
9
0
15/19.
nekv.
0
20.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

8
0
5
13/20.
nekv.
0
21.
4 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

12
0
0
12/21.
nekv.
0
22.
22

Agris Kalvišs

Allaži

VW Scirocco

5
6
0
11/22.
nekv.
0
23.
23
Edgars Janelsiņš
Allaži
VW Scirocco
0
8
0
8/23.
nekv.
0
24.
999
Raimonds Tauriņš
Jelgava
VW Golf II
0
-3
10
7/24.
nekv.
0
25.
140

Guntars Gabrāns

Sigulda

VW Golf II

0
0
6
6/25.
nekv.
0
26.
177
Viktors Lazda
Dzimtmisa
VW Golf II
6
0
0
6/26.
nekv.
0
27.
39

Ivars Kerns

Rīga

BMW 318

0
0
6
6/27.
nekv.
0
28.
21

Agris Upītis

Cēsis

VAZ 2108

15
-10
-3
2/28.
nekv.
0
29.
78

Ermīns Vācietis

Garkalne

BMW 318

4
-3
-3
-2/29.
nekv.
0

JUNIORU KAUSS
1. Rihards Dainis (Jūdaži)
2. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
3.
Eliss Dukaļskis (Sigulda)
4.
Renārs Ēķis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. Štīm Rally Team 29
(Bahmanis 17, R.Bergmanis 12)

2. Folkreisa Fabrika 25
(R. Dainis 15, Nikels 10)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 3
(Saukāns 3, Bendziks 0)

4. Kavita V 1
(Tūtars 1, Gabrāns 0)

5. Prāta Brāļi Racing 0
(N. Kārkliņš 0, Upītis 0)

ns SK Vecpils 0
(-)

ns Raunas Bruģakmens 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: R.Bergmanis, Tūtars, Matulēns, Kerns, Nikels, Upītis, Bendziks
B grupa: R.Kārkliņš, V.Bergmanis, Kučinskis, Kalvišs, Tobiass, Riekstiņš, Vācietis
C grupa: M.Dainis, Lazda, N.Kārkliņš, R.Dainis, Saukāns, I.Bergmanis, Sēlis
D grupa: Tauriņš, Janelsiņš, Bahmanis, Dukaļskis, Zalmanis, Vansovičs, Gabrāns, Ēķis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***