03. posms – Vecpils, Vecpils autotrase

Viesturs Saukāns  02.07.2012 15:23 0

1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Reinis Lilienšteins Salacgrīva VW Golf II
5:34,78
7
15+6+1
2. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
5:45,82
7
12
3. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
5:49,91
7
10+3
4. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
6:24,14
7
8
5. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+2 apļi/akumulators
5
6
6. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
+3/ātrumkārba
4
5
7. Mareks Dainis Kuldīga Honda Civic
+4/dzesēšana
3
4
8. Mareks Tauriņš Bauska VAZ 2108
+6/pusass
1
3
nc Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf III
izst.1.kv./avārija
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
5:24,08
7
15+6+1
2. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
5:39,14
7
12+3
3. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
5:42,36
7
10
4. Oskars Troika Embūte VW Golf I
5:43,00
7
8
5. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf II
5:44,46
7
6
6. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+5 apļi/motors
2
5
7. Joseps Narusks Igaunija VW Golf III
+7/sadursme ar Astrauski
0
4
8. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
+7/sadursme ar Astrauski
0
3
9. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
+7/avārija
0
2
nc Sandis Indriksons Ugāle VW Golf II
nekval./avārija/tehnika
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
5:39,70
7
15+2
2. Roberts Ansons Rīga Audi 90
5:41,01
7
12
3. Raimonds Jerāns Salacgrīva Matra Murena
5:45,69
7
10+6+1
4. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
5:49,30
7
8
5. Jānis Sproģis Tukums Pontiac Fiero
+2 apļi/tehnika
5
6
6. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
+5/drosele
2
5+1
nc Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
izst.1.kv./motors
0

B600 (2. posms)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Valters Zīverts Priekule Semog
5:11,40
7
15+3
2. Jānis Baumanis Mārupe Semog
5:12,21
7
12+4+1
3. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
5:12,75
7
10+2
4. Aigars Liškovskis Baloži Semog
5:17,39
7
8
5. Keivo Koivs Igaunija Semog
5:36,90
7
6

VAZ Klasika (Latvijas kauss)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 21011
6:09,83
7
15+6+1
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
6:11,03
7
12
3. Jānis Rakuzovs Salacgrīva VAZ 2101
6:14,17
7
10
4. Reinis Palēvics Priekule VAZ 2101
+5 apļi/tehnika
2
8
5. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
+6/gāzes pedālis
1
6
6. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
ns A fin./tehnika
0
5+3
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
izst.1.kv./tehnika
0

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)