04. posms – Bauska, SK Mūsa

Viesturs Saukāns  17.02.2013 11:17 0

  Folkreiss, Rezultāti 2011, Ziemas K

Folkreisa Ziemas Kausa 2013 4. posms,
Bauska, SK Mūsa, 16.02.2013.

Vieta

st.nr.

Braucējs

Pārstāv

Auto

k1

k2

k3

k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
140 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
Mazda MX3
10
10
6
10
36/2.
7 apļi
20
2.
44 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

6
4
3
4
19/8.
7
17
3.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf II

10
10
6
10
36/3.
7
15
4.
341
Edijs Sloka
Madona
VW Golf I
3
6
2
4
15/12.
7
13
5.
113
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
0
10
10
10
30/4.
7
12
6.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
Mazda MX3
10
10
10
10
40/1.
7
11
7.
171

Rihards Dainis

Cēsis

Honda Civic

10
6
3
6
25/5.
7
10
8.
6

Raivis Biezais

Langstiņi

Mazda 323

2
3
10
2
17/9.
7
9
9.
188

Aleksejs Mitušovs

Ogre

VW Golf II

6
6
4
6
22/7.
7
8
10.
3 J

Sandis Džeriņš

Vecpils

Opel Astra

4
6
10
4
25/5.
4/tehnika
7
11.
74

Edvīns Vansovičs

Rīga

VW Golf II

4
4
6
0
14/13.
1/avārija
6
12.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
6
3
4
4
17/10.
ns A fin./auto
5
13.
82

Jānis Kļava

Ogre

VW Golf III

6
0
4
-5
5/19.
3.v. B fin.
4
14.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
2
2
3
3
10/15.
4.v. B fin.
3
15.
36

Ints Kravis

Jelgava

VW Golf II

4
4
3
3
14/14.
5.v. B fin.
2
16.
33

Andis Dreimanis

Vecpils

Opel Astra

3
2
2
-5
2/22.
6.v. B fin.
1
17.
59
Edgars Bulle
Rīga
VW Golf II
1
1
0
1
3/21.
7.v. B fin.
0
18.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
0
3
0
4
7/17.
8.v. B fin.
0
19.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
1
1
2
2
6/18.
9.v. B fin./avārija
0
20.
66
Jānis Batars
Rīga
Mazda 323
4
4
6
1
15/11.
10.v. B fin./tehnika
0
21.
34 J

Reinis Pelēnis

Jelgava

Opel Astra

-3
3
4
3
7/16.
11.v. B fin./avārija
0
22.
9

Raivis Riekstiņš

Turkalne

Nissan NX100

3
0
1
0
4/20.
ns B fin.
0
23.
24
Jānis Veiķenieks
Jelgava
VW Scirocco
2
0
-5
0
-3/23.
nekv.B fin.
0
nc
4 J

Roberts Pelēnis

Jelgava

Opel Astra

0
-3
-3
-3
-9/24.
nekv./izstājās
0
nc
88 J
Beate Klipa
Lielvārde
VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/25.
nekv./motors
0
nc
41
Ilvars Kalniņš
Rīga
Opel Astra
0
-3
-3
-3
-9/26.
nekv./tehnika
0
ns
75

Ainārs Kučinskis

Stelpe

VW Golf I

Tehn.kom.ziņojums
0

JUNIORU KAUSS
1. Ivo Gabrāns (Sigulda)
2. Renārs Ēķis (Jelgava)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Reinis Pelēnis (Jelgava)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)
6. Beate Klipa (Lielvārde)

KOMANDU KAUSS
1. Autocross.lv Folkreisa komanda 29
(Ēķis 17, Kārkliņš 12)

2. Augstākā pilotāža 23
(Sloka 13, R.Dainis 10)

3. Streamline Racing 21
(Starks 15, Vansovičs 6)

4. Autocross.lv Juniors 0
(Rn. Pelēnis 0, Rb.Pelēnis 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Vansovičs, Kārkliņš, Kalniņš, Bahmanis, Dainis, Klipa, (Kučinskis)
B grupa: Rb.Pelēnis, R.Biezais, Kļava, Starks, Kravis, Sloka
C grupa: Bulle, Džeriņš, Rn.Pelēnis, Ēķis, Veiķenieks, Dreimanis, Gabrāns
D grupa: Riekstiņš, Kerns, Šadris, Mitušovs, Batars, Vācietis, A.Biezais

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam