04. posms – Valmiera, Brenguļu autotrase

Viesturs Saukāns  20.02.2012 14:53 0

  Folkreiss, Ziemas K

Vieta

st.nr.

Braucējs

Pārstāv

Auto

k1

k2

k3
k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
7
Artūrs Vecgailis
Rauna
VW Golf II
10
10
10
30/2.
7
20
2.
88
Rūdolfs Bogens
Cēsis
VW Golf I
10
10
10
30/1.
7
17
3.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf III

0
10
10
20/3.
7
15
4.
1 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

6
6
3
15/6.
7
13
5.
13
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VAZ 2108
6
10
-5*
11/11.
7
12
6.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

Mazda MX3

10
3
6
19/5.
7
11
7.
1
Mareks Dainis
Jūdaži
VW Golf III
10
4
6
20/4.
7
10
8.
222

Jānis Mētra

Rīga

VW Scirocco

6
6
2
14/7.
7
9
9.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
3
3
6
12/10.
7
8
10.
34 J

Reinis Pelēnis

Jelgava

Opel Astra

4
4
6
14/8.
7
7
11.
146

Edvīns Vansovičs

Rīga

VW Golf II

0
6
4
10/12.
7
6
12.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
4
6
3
13/9.
7
5
13.
60

Ermīns Vācietis

Garkalne

Mazda 323

2
4
4
10/14.
3.v.B fin.
4
14.
212

Lauris Vidžis

Jelgava

VW Golf II

-3
-3
-3
-9/27.
4.v. B fin.
3
15.
3 J

Sandis Džeriņš

Vecpils

Opel Astra

1
2
3
6/18.
5.v. B fin.
2
16.
22

Agris Kalvišs

Allaži

VW Scirocco

-5*
4
4
3/20.
6.v. B fin.
1
17.
100

Viesturs Saukāns

Nākotne

VW Golf II

6
2
2
10/13.
7.v. B fin.
0
18.
26

Aigars Darmakovičs

Vecpils

Opel Kadett

0
2
-3
-1/26.
8.v. B fin.
0
19.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
VW Golf I
2
3
4
9/15.
9.v. B fin.
0
20.
75 J

Atvars Saliņš

Rīga

VW Golf II

3
3
2
8/16.
10.v. B fin./sajūgs
0
21.
46

Edgars Mežezers

Rīga

Opel Astra

2
0
3
5/19.
11.v. B fin./izslīdēja
0
22.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

3
2
2
7/17.
ns B fin./auto
0
23.
211

Juris Narubins

Rīga

VW Golf III

4
-3
1
2/21.
3.v. C fin.
0
24.
59

Edgars Bulle

Rīga

VW Golf II

0
0
1
1/24.
4.v. C fin.
0
25.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
0
1
1
2/22.
ns C fin.
0
26.
5

Sergejs Maļcevs

Vecpils

Opel Kadett

4
0
-3
1/23.
ns C fin./auto
0
27.
999

Jānis Krickis

Ogre

VW Golf II

0
0
0
0/25.
ns C fin.
0
28.
111
Jānis Kļava
Ogre
VW Golf III
1
-3
-10
-12/28.
ns C fin./auto
0

* – ar komisāra lēmumu izslēgšana no brauciena ar -5 punktu piešķiršanu par bīstamu izbraukšanu no Džokera apļa

JUNIORU KAUSS
1. Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Rihards Dainis (Jūdaži)
3. Reinis Pelēnis (Jelgava)
4. Sandis Džeriņš (Vecpils)
5. Atvars Saliņš (Rīga)
6. Roberts Pelēnis (Jelgava)
7. Jānis Krickis (Ogre)

KOMANDU KAUSS
1. Streamline Racing 21
(Starks 15, Vansovičs 6)

2. Folkreisa Fabrika/Mexa 21
(R. Dainis 11, M. Dainis 10)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 13
(Ēķis 13, Saukāns 0)

4. Štīm Rally Team 12
(Bahmanis 8, Vācietis 4)

5. ASAKA Racing II 9
(Mētra 9, Narubins 0)

6. ASAKA Racing I 4
(Vidžis 3, Kalvišs 1)

7. SK Vecpils 2
(Džeriņš 2, Darmaovičs 0)

ns Kavita V 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Darmakovičs, Vansovičs, M.Dainis, Narubins, Mežezers, Saliņš, Kārkliņš
B grupa: Rb.Pelēnis, Kalvišs, Krickis, Batars, Saukāns, Starks, R.Dainis
C grupa: Bergmanis, Vidžis, Bendziks, Kļava, Bogens, Rn.Pelēnis, Ēķis
D grupa: Vācietis, Maļcevs, Bahmanis, Mētra, Vecgailis, Džeriņš, Bulle.

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam