05. posms – Bauska, s/k Mūsa

Viesturs Saukāns  01.01.2012 15:03 0
Vieta

st.nr.

Braucējs

Pārstāv

Auto

k1

k2

k3
k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
341 J
Edijs Sloka
Madone
VW Golf I
15
15
15
15
60/4.
7 apļi
20
2.
7

Artūrs Vecgailis

Rauna

VW Golf II

15
15
15
15
60/2.
7
17
3.
99

Ainārs Kučinskis

Stelpe

VW Golf I

10
10
12
6
38/9.
7
15
4.
17

Henrijs Grūbe

Rīga

VW Golf II

12
12
8
12
44/5.
7
13
5.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

Mazda MX3

12
8
8
10
38/10.
7
12
6.
217
Kristaps Lapsa
Cēsis
Opel Vectra
10
12
10
0
32/13.
7
11
7.
40

Normunds Tūtars

Sigulda

VW Golf II

6
10
12
10
38/8.
7
10
8.
26

Aigars Darmakovičs

Vecpils

Opel Kadett

6
10
8
12
36/11.
7
9
9.
148 J

Ivo Gabrāns

Sigulda

VW Golf I

12
8
12
10
42/6.
7
8
10.
88 J
Rūdolfs Bogens
Cēsis
VW Golf I
15
15
15
15
60/1.
5/pusass
7
11.
4 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

15
15
15
15
60/3.
0/avārija
6
12.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
10
10
10
12
42/7.
0/pusass
5
13.
140

Guntars Gabrāns

Sigulda

Mazda MX3

-3
12
10
12
31/15.
3.v. B fin
4
14.
57

Raimonds Āboliņš

Babīte

Opel Kadett

8
8
8
8
32/14.
4.v. B fin
3
15.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
VW Golf I
8
6
6
8
28/17.
5.v. B fin
2
16.
1
Mareks Dainis
Jūdaži
VW Golf III
8
8
10
10
36/12.
6.v. B fin
1
17.
5

Sergejs Maļcevs

Vecpils

Honda CRX

5
5
5
6
21/21.
7.v. B fin
0
18.
34 J

Reinis Pelēnis

Jelgava

Opel Astra

5
5
5
8
23/19.
8.v. B fin/avārija
0
19.
36

Ints Kravis

Jelgava

VW Golf I

4
5
5
6
20/22.
9.v. B fin/avārija
0
20.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf III

5
6
6
8
25/18.
10.v. B fin/lēmums
0
21.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Opel Astra
6
12
12
0
30/16.
ns B fin/motors
0
22.
46

Edgars Mežezers

Rīga

Opel Astra

5
6
6
6
23/20.
ns B fin/motors
0
23.
146

Edvīns Vansovičs

Rīga

Opel Astra

6
5
6
-3
14/23.
nekv./motors
0
24.
8
Gvido Miglinieks
Rauna
VW Golf II
12
0
-3
-3
6/24.
nekv./avārija
0
25.
77
Mārtiņš Lapsa
Katlakalns
VW Golf II
10
0
-3
-3
4/25.
nekv./auto
0
26.
999

Raimonds Tauriņš

Jelgava

VW Golf II

3
4
0
-3
4/26.
nekv./motors
0
27.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
-9
3
4
5
3/27.
nekv.
0
28.
27

Jānis Matulēns juniors

Jelgava

VW Golf II

4
4
-3
-3
2/28.
nekv./motors
0
29.
44
Jānis Brigmanis
Babīte
Mazda 626
3
0
-3
-3
-3/29.
nekv./motors
0
30.
11

Edgars Paculs

Skrunda

VAZ 2108

0
-3
-3
-3
-9/30
nekv./avārija
0
31.
41
Valdis Zaļais
Brocēni
Porsche 924
0
-3
-3
-3
-9/31.
nekv./sajūgs
0

JUNIORU KAUSS
1. Edijs Sloka (Madona)
2. Rihards Dainis (Jūdaži)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Rūdolfs Bogens (Cēsis)
5.
Renārs Ēķis (Jelgava)
6. Reinis Pelēnis (Jelgava)

KOMANDU KAUSS
1. FlyZone/Folkreisa Fabrika 19
(R. Dainis 12, Bogens 7)

2. Kavita V 18
(Tūtars 10, I. Gabrāns 8)

3. SK Vecpils 9
(Darmakovičs 9)

4. Autocross.lv Folkreisa komanda 6
(Ēķis 6)

5. Štīm Rally Team 0
(Riekstiņš 0)

6. Starta Laiks 0
(A. Batars 0)

ns ASAKA Racing 0
(–)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Mežezers, G.Gabrāns, M.Lapsa, Miglinieks, Sloka, Tūtars, Āboliņš
B grupa: R.Dainis, Kravis, Batars, Starks, Kerns, Riekstiņš, Tauriņš, Bogens
C grupa: K.Lapsa, Bergmanis, I.Gabrāns, Maļcevs, Matulēns, Darmakovičs, Vecgailis, Brigmanis
D grupa: Grūbe, Pelēnis, Ēķis, Kučinskis, Vansovičs, M.Dainis, Zaļais, Paculs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***