05. posms – Rīga, BKSB

Viesturs Saukāns  01.01.2012 14:18 0
Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1

k2

k3

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
212
Lauris Vidžis
Jelgava
VW Golf II
15
10
15
40/2.
7
20
2.
4 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
8
15
-10
13/21.
7
17
3.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
Mazda 323
10
15
15
40/3.
7
15
4.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Kadett
15
8
12
35/5.
7
13
5.
14
Edvīns Vansovičs
Rīga
VW Golf II
12
0
10
22/13.
7
12
6.
43 J
Eliss Dukaļskis
Sigulda
Opel Kadett
15
12
12
39/4.
7
11
7.
23
Edgars Janelsiņš
Allaži
VW Scirocco
12
10
10
32/8.
5/avārija
10
8.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
6
15
12
33/6.
3/avārija/piekare
9
9.
40
Normunds Tūtars
Sigulda
VW Golf II
6
8
15
29/9.
3/tehnika
8
10.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

VW Golf II

8
12
8
28/10.
2/tehnika
7
11.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
BMW 318
12
15
15
42/1.
ns A fin/auto
6
12.
443 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Opel Kadett
10
12
10
32/7.
ns A fin/auto
5
13.
323
Lauris Sēlis
Ķekava
Mazda 323
15
12
0
27/11.
3.v. B fin.
4
14.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
VW Golf III
0
6
12
18/17.
4.v. B fin.
3
15.
22

Agris Kalvišs

Allaži

VW Scirocco

10
10
6
26/12.
5.v. B fin.
2
16.
94

Jānis Nikels

Strenči

VW Golf I

12
8
0
20/15.
6.v. B fin.
1
17.
27
Jānis Matulēns seniors
Jelgava
VW Golf II
8
4
10
22/14.
7.v. B fin.
0
18.
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
5
5
8
18/18.
8.v. B fin.
0
19.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
6
3
6
15/19.
9.v. B fin./tehnika
0
20.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
10
8
0
18/16.
ns B fin./tehnika
0
21.
148 J
Ivo Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
8
6
0
14/20.
ns B fin./tehnika
0
22.
999
Raimonds Tauriņš
Jelgava
VW Golf II
0
0
8
8/27.
ns B fin./nestartēja
0
23.
99
Ainārs Kučinskis
Stelpe
VW Golf II
0
10
0
10/25.
3.v. C fin.
0
24.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

-3
5
6
8/29.
4.v. C fin.
0
25.
555
Ainārs Bogdanovičs
Sigulda
VW Golf II
6
0
6
12/23.
5.v. C fin.
0
26.
36
Ints Kravis
Jelgava
VW Golf I
0
4
5
9/26.
6.v. C fin.
0
27.
1

Mareks Dainis

Jūdaži

VW Golf III

-3
6
5
8/28.
7.v. C fin./pusass
0
28.
33
Uldis Maskalāns
Vecpils
VW Golf II
5
6
0
11/24.
8.v. C fin./tehnika
0
29.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
0
5
8
13/22.
ns C fin/auto
0
nc
20
Jānis Batars
Rīga
Mazda 626
-3
-3
-3
-9/nc
izst.br.tr./tehnika
0
nc
46
Juris Zalmanis
Rīga
Opel Astra
-3
-3
-3
-9/nc
izst.br.tr./sajūgs
0

JUNIORU KAUSS
1.
Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Sandis Džeriņš (Vecpils)
3.
Eliss Dukaļskis (Sigulda)
4. Rihards Dainis (Jūdaži)
5. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
6. Ivo Gabrāns (Sigulda)

KOMANDU KAUSS
1. Štīm Rally Team 24
(R.Bergmanis 15, Bahmanis 9)

2. Autocross.lv Folkreisa komanda17
(Ēķis 17, Bendziks 0)

3. SK Vecpils 13
(Džeriņš 13, Maskalāns 0)

4. Kavita V 8
(Tūtars 8, G.Gabrāns 0)

5. Folkreisa Fabrika 8
(R. Dainis 7, Nikels 1)

ns Raunas Bruģakmens 0
(-)

ns Prāta Brāļi Racing 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Bogdanovičs, R.Dainis, Janelsiņš, Maskalāns, Džeriņš, R.Bergmanis, J.Batars
B grupa: Dukaļskis, Kučinskis, Vācietis, Saukāns, G.Gabrāns, M.Dainis, Matulēns, A.Batars
C grupa: Kravis, Sēlis, Kerns, Kalvišs, Starks, Tūtars, Ēķis, Vansovičs
D grupa: Vidžis, I.Gabrāns, Nikels, Tauriņš, Bahmanis, Bendziks, Tobiass, Zalmanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***