05. posms – Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  28.08.2012 15:13 0

  Autocross, , Rezultāti 2011

Latvijas autokrosa čempionāts

5. posms — Smiltene, Tepera trase
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Reinis Lilienšteins Salacgrīva VW Golf II
7:01,92
7
15+6+1
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:05,50
7
12
3. Mareks Tauriņš Bauska VAZ 2108
7:13,01
7
10
4. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
7:19,71
7
8
5. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
7:30,22
7
6
6. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
7:48,96
7
5
7. Mareks Dainis Kuldīga Honda CRX Del Sol
7:53,70
7
4
8. Rihards Dainis Cēsis Honda Civic
7:55,93
7
3
9. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
+1 aplis/motors
6
2+3
10. Oskars Troika Embūte VW Golf I
+1/tehnika
6
1
11. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
+2/motors
5
0
nc Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
izst.1.kv./avārija
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
7:05,53
7
15+6+1
2. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
7:16,56
7
12+1
3. Aleksandrs Ņikitins Nereta VW Golf II
7:17,87
7
10
4. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
7:30,56
7
8
5. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf II
7:31,76
7
6
6. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
8:01,46
7
5
7. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+1 aplis/piekare
6
4
8. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
+5/tehnika
2
3
9. Sandis Žebeks Piltene VW Golf II
+6/piekare
1
2+2
10. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
+6/tehnika
1
1

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Raimonds Jerāns Salacgrīva Matra Murena
6:40.09
7
15+3
2. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
6:40,41
7
12+6+1
3. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:41,99
7
10
4. Roberts Ansons Rīga Audi 90
+3 apļi/ritenis
4
8
5. Jānis Sproģis Tukums Pontiac Fiero
+7/avārija
0
6
6. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
ns A fin./tehnika
5

B600 (4. posms)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Baumanis Mārupe Semog
6:00,44
7
15+6+1
2. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
6:04,26
7
12+2
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
6:14,26
7
10
4. Ervins Grencis Valmiera Semog
6:15,26
7
8
5. Liene Ozoliņa Rīga Semog
6:16,24
7
6
6. Beate Klipa Lielvārde Semog
6:38,91
7
5
7. Valters Zīverts Priekule Semog
+6 apļi/avārija
1
4+1
nc Aigars Liškovskis Baloži Semog
izst. laika k./motors
0

VAZ Klasika (Latvijas kauss)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 21011
7:20,84
7
15+6+1
2. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
7:23,63
7
12
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:35,21
7
10+3
4. Jānis Rakuzovs Salacgrīva VAZ 2101
7:46,14
7
8
5. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
7:48,62
7
6
nc Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
izst.brīv.tr./motors
0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru