05. posms – Vecpils, Vecpils autotrase

Viesturs Saukāns  07.03.2012 22:40 0

  Folkreiss, Ziemas K

Vieta

st.nr.

Braucējs

Pārstāv

Auto

k1

k2

k3
k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
7
Artūrs Vecgailis
Rauna
VW Golf II
10
6
4
20/3.
7 apļi
20
2.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

Mazda MX3

10
10
10
30/1.
7
17
3.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf III

6
3
2
11/12.
7
15
4.
1
Mareks Dainis
Jūdaži
VW Golf III
4
10
0
14/9.
7
13
5.
26

Aigars Darmakovičs

Vecpils

Opel Kadett

0
10
6
16/7.
7
12
6.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
VW Golf I
6
4
6
16/8.
7
11
7.
1 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

4
10
4
18/5.
6
10
8.
113
Kaspars Džeriņš
Vecpils
Opel Astra
2
3
6
11/11.
6
9
9.
36
Ints Kravis
Jelgava
VW Golf II
3
4
6
13/10.
4
8
10.
78

Ermīns Vācietis

Garkalne

Mazda 323

10
3
10
23/2.
0
7
11.
222

Jānis Mētra

Rīga

VW Scirocco

6
4
10
20/4.
0
6
12.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Nissan NX100
3
4
10
17/6.
ns A fin./tehnika
5
13.
69

Džeralds Judins

Rīga

VW Golf I

4
-3
3
4/19.
3.v. B fin.
4
14.
5

Sergejs Maļcevs

Vecpils

Honda CRX

0
2
4
6/18.
4.v. B fin.
3
15.
3 J

Sandis Džeriņš

Vecpils

Opel Astra

3
6
0
9/16.
5.v. B fin./tehnika
2
16.
59

Edgars Bulle

Rīga

VW Golf II

0
2
0
2/21.
6.v. B fin./izst.
1
17.
22

Agris Kalvišs

Allaži

VW Scirocco

4
6
0
10/13.
7.v. B fin./izst.
0
18.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

6
6
-3
9/14.
ns B fin./auto
0
19.
13

Mairis Zēns

Grobiņa

Opel Astra

2
3
4
9/15.
ns B fin./auto
0
20.
34 J

Reinis Pelēnis

Jelgava

Opel Astra

10
0
-3
7/17.
ns B fin./tehnika
0
21.
100

Viesturs Saukāns

Nākotne

VW Golf II

1
2
0
3/20.
ns B fin./avārija
0
22.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
3
-3
-3
-3/22.
ns B fin./motors
0
23.
146

Edvīns Vansovičs

Rīga

VW Golf II

2
-3
-3
-4/23.
nekv./kārba
0
24.
46
Edgars Mežezers
Rīga
Opel Astra
1
-3
-3
-5/24.
nekv./avārija
0
25.
4 J
Roberts Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
1
-3
-3
-5/25.
nekv./tehnika
0
26.
999

Jānis Krickis

Ogre

VW Golf II

0
-3
-3
-6/26.
nekv./motors
0
27.
33
Valters Frīdenbergs
Rīga
VW Golf II
0
-3
-3
-6/27.
nekv./tehnika
0
28.
15

Raivo Jasons

Ventspils

Honda CRX

0
-3
-3
-6/28.
nekv./avārija
0
ns
39
Ivars Kerns
Rīga
BMW 325
ns
ns
ns
nc
ns/personiski apstākļi
0

JUNIORU KAUSS
1. Rihards Dainis (Jūdaži)
2.
Renārs Ēķis (Jelgava)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Reinis Pelēnis (Jelgava)
5. Roberts Pelēnis (Jelgava)
6. Jānis Krickis (Ogre)

KOMANDU KAUSS
1. Folkreisa Fabrika/Mexa 30
(R. Dainis 17, M. Dainis 13)

2. Streamline Racing 15
(Starks 15, Vansovičs 0)

3. SK Vecpils 14
(Darmakovičs 12, S.Džeriņš 2)

4. Štīm Rally Team 12
(Vācietis 7, Riekstiņš 5)

5. Autocross.lv Folkreisa komanda 10
(Ēķis 10, Bendziks 0)

6. ASAKA Racing II 6
(Mētra 6)

7. ASAKA Racing I 0
(Kalvišs 0)

ns Kavita V 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Vecgailis, Jasons, Frīdenbergs, Darmakovičs, Starks, Judins, Riekstiņš
B grupa: Ēķis, Rn.Pelēnis, Saukāns, Mētra, S.Džeriņš, Krickis, K.Džeriņš
C grupa: Vansovičs, Vācietis, Bendziks, Maļcevs, M.Dainis, Mežezers, Kravis
D grupa: Kalvišs, Bergmanis, Bahmanis, Rb.Pelēnis, R.Dainis, Zēns, Bulle

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam