06. posms – Bauska, s/k Mūsa

Viesturs Saukāns  12.09.2012 13:02 0

  Autocross, , Rezultāti 2011

Latvijas autokrosa čempionāts

6. posms — Bauska, s/k Mūsa
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Reinis Lilienšteins Salacgrīva VW Golf II
4:53,08
7
15+5+1
2. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
4:57,36
7
12+1
3. Ričards Lepšis Lietuva VW Golf II
4:58,01
7
10+1
4. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
4:58,85
7
8
5. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
5:00,34
7
6+2
6. Mareks Dainis Kuldīga Honda CRX Del Sol
5:10,42
7
5
7. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
5:11,13
7
4
8. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
5:19,85
7
3
9. Oskars Troika Embūte VW Golf I
5:27,53
7
2
10. Igors Afļitunovs Kuldīga Toyota Corolla
5:31,66
7
1
11. Mareks Tauriņš Bauska VAZ 2108
+3 apļi/tehnika
4
0
12. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
+7/tehnika
0
0
13. Jānis Pūga Ķekava VW Golf II
13.v. kval./avārija
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Laurins Diržininks Lietuva VAZ 2108
5:00,89
7
15+2
2. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
5:03,73
7
12
3. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
5:05,27
7
10
4. Simonds Kazbars Lietuva VW Golf II
5:06,30
7
8+2+1
5. Šaruns Skaburskis Lietuva VW Golf I
5:07,00
7
6+1
6. Artūrs Navicks Lietuva Audi Coupe
5:07,85
7
5
7. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
5:17,27
7
4
8. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
5:17,62
7
3
9. Aleksandrs Ņikitins Nereta VW Golf II
5:22,86
7
2
10. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
5:23,31
7
1
11. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
+5 apļi/avārija/piekare
2
0+2
12. Evalds Gaudiešus Lietuva VW Golf III
ns A fin./motors
0
0
13. Eliss Dukaļskis Sigulda Opel Astra
3.v. B fin.
4
0
14. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf II
4.v. B fin.
4
0
15. Edvins Stravinsks Lietuva VW Golf III
5.(2.)v. B fin./tiesn.l./dzelt.karogi
4
0
16. Juris Smilga Laubere VW Golf II
6. v. B fin.
4
0
17. Sandis Žebeks Piltene VW Golf II
7.v. B fin./tehnika
3
0
18. Nerijuss Gurklis Lietuva SEAT Ibiza
ns B fin./tehnika
0
0+2
19. Rims Geidukis Lietuva VW Golf III
ns B fin./tehnika
0
0
20. Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
ns B fin./tehnika
0
0
21. Uldis Brikmanis Ogre VW Golf II
ns B fin./tehnika
0
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Dariuss Tamašausks Lietuva VW Golf II 4×4
4:57,92
7
15
2. Raimonds Jerāns Salacgrīva Matra Murena
4:58,50
7
12+5+1
3. Daliuss Valjuks Lietuva VW Golf III 4×4
5:00,52
7
10
4. Kestutis Gils Lietuva Subaru Impreza
5:04,66
7
8
5. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
5:06,42
7
6
6. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
5:07,69
7
5
7. Roberts Ansons Rīga Audi 90
5:10,79
7
4+1
8. Normunds Skribis Engure ZAZ-VAZ
5:11,37
7
3
9. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
+5/avārija/tehnika
2
2+3
10. Andriuss Lugausks Lietuva BMW 325
+5/tehnika
2
1
nc Jānis Sproģis Tukums Pontiac Fiero
izst.1.kv./avārija
0

B600 (5. posms)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Baumanis Mārupe Semog
4:32,61
7
15+5+1
2. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
4:35,12
7
12
3. Aigars Liškovskis Baloži Semog
4:37,20
7
10+3
4. Jānis Bogdanovičs Dobele Semog
4:41,94
7
8+1
5. Dmitrijs Kabanovs Salaspils Semog
4:43,05
7
6
6. Valters Zīverts Priekule Semog
4:47,15
7
5
7. Beate Klipa Lielvārde Semog
4:48,79
7
4
8. Dainis Podžuks Jūrmala Semog
4:50,32
7
3
9. Keivo Koivs Igaunija Semog
+2 apļi/tehnika
5
2
nc Liene Ozoliņa Rīga Semog
izst.1.kv./piekare
0

VAZ Klasika (Latvijas kauss)

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
5:09,94
7
15+2
2. Remigijs Nešvidis Lietuva VAZ 2101
5:11,72
7
12+2
3. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
5:18,37
7
10+1
4. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
5:19,19
7
8
5. Žilvins Šveikis Lietuva VAZ 21011
5:20,74
7
6
6. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
5:22,43
7
5
7. Jānis Rakuzovs Salacgrīva VAZ 2101
5:22,85
7
4
8. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
5:23,08
7
3
9. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 21011
+6 apļi/avārija/tehnika
1
2+4+1
10. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
+7/avārija
0
1


Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru