1. posms – Smiltene, Tepera trase 2014

Viesturs Saukāns  29.04.2014 23:08 0

Latvijas autokrosa čempionāts

1. posms — Smiltene, Tepera trase
1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
6:56,97
7
15+1
2. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
7:11,86
7
12
3. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
7:13,25
7
10
4. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
7:23,88
7
8
5. Doms Verčinsks Lietuva VAZ 2108
7:28,69
7
6
6. Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol
7:29,42
7
5
7. Martins Pikčilingis Lietuva VW Golf II
+2 apļi/tehnika
5
4
8. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
+4/ātrumkārba
3
3
9. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+4/tehnika
3
2
10. Sandis Džeriņš Vecpils Škoda Felicia
+6/dzesēšana
1
1
11. Oskars Troika Embūte VW Golf I
ns A fin./tehnika
0
0
12. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
ns A fin./tehnika
0
0
13. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
nekv.A fin./piekare
0
nc Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
izst.pēc laika k./sajūgs
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
6:57,22
7
15+1
2. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
7:11,74
7
12
3. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
7:18,48
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
7:22,57
7
8
5. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
7:30,73
7
6
6. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
8:03,35
7
5
7. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
+1 aplis/tehnika
6
4
8. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
+2/kārba
5
3
9. Egidijs Mažeika Lietuva Honda Civic Type-R
+3/motors
4
2
10. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
+7/pusass
0
1
11. Gints Astrauskis Gramzda SEAT Ibiza
+7/tehnika
0
0
12. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
+7/tehnika
0
0
13. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
nekv.A fin.
0
14. Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Golf I
izst.2.kv./tehnika
0
nc Dzintars Jakimenko Ogre VW Golf II
izst.2.kv./tehnika
0
nc Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
izst.2.kv./tehnika
0
nc Endijs Skolmeistars Pope Ford Fiesta
izst.laika k./elektronika
0
nc Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
izst.laika k./tehnika
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
6:40,36
7
15+1
2. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:15,05
7
12
3. Arturs Navicks Lietuva Audi Coupe Quattro
7:30,98
7
10
4. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
7:40,19
7
8
5. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Quattro
+1 aplis/tehnika
6
6
6. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+1
6
5
7. Darjuss Tamašausks Lietuva VW Golf II
+6/piekare
1
4
8. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
ns A fin./motors
0
3
nc Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
nekv./motors
0
nc Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
izst.1.kv./motors
0
nc Dovids Vaitkevičus Lietuva VW Golf II
izst.laika k./tehnika
0
nc Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
izst.laika k./reduktors
0
nc Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
izst.laika k./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
6:09,93
7
15
2. Valters Zīverts Priekule Semog
6:11,47
7
12
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
6:26,17
7
10
4. Liene Sproģe Tukums Semog
6:51,58
7
8
5. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
7:06,06/pusass
7
6+1
6. Aigars Liškovskis Baloži Semog
+5 apļi/pusass
2
5
7. Dāvis Aupe Ogre Semog
+6/pusass
1
4

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
7:21,32
7
15
2. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:28,88
7
12
3. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
7:30,94
7
10
4. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
7:32,62
7
8
5. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
7:33,36
7
6
6. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
7:56,91
7
5
7. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
7:57,79
7
4
8. Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
+2 apļi/piekare
5
3+1
9. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
+6/motors
1
2
10. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
+6/tehnika
1
1
11. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
+7/tehnika
0
0
12. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
ns A fin./tehnika
0
0
13. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2105
nekv. A fin.
0
14. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
nekv. A fin.
0
nc Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2106
izst.1.kv./avārija
0
nc Rimvids Matijošaitis Lietuva VAZ 2105
izst.laika k./tehnika
0

Komandas:

1. SK EOS 32
(Spīķis 16, Kļava 16 (Jeršovs ns))

2. SK Ogre 24
(Zobens 12, Kozlovskis 12 (Miščenko 1))

3. Steel Tech/Autocross.lv 15
(Odiņš 10, Krieviņš 5 (Unāms 3))

4. SK Vecpils 13
(Zīverts 12, Džeriņš 1 (Troika 0))

5. Mexa/Melatlux Racing Team 8
(M.Dainis 5, Bogens 3 (R.Dainis 3))

Juniori:

1. Tēts 13
2. Verčinsks 10
3. Pikčilingis 8
4. Astrauskis 8
5. Klipa 7
6. Jurāns 7
7. Lapšāns 6
8. Džeriņš 5
9. Jermacāns 5
10. Koivs 5
11. Sproģe 4
12. Skolmeistars 0

Open kausa izcīņa (Open atmosfēriskie dzinēji līdz 2500)

Provizoriski

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:15,05
7
15
2. Arturs Navicks Lietuva Audi Coupe Quattro
7:30,98
7
12
3. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Quattro
+1/tehnika
6
10
4. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+1
6
8
nc Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
izst.1.kv./motors
0
nc Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
izst.laika k./reduktors
0
nc Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
izst.laika k./motors
0

 


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***