admin  16.06.2010 01:23 0

Šajā nedēļas nogalē Latvijas krosa saimei atkal plaša notikumu programma. Sestdien Misso trasē Igaunijā notiks Latvijas kroskartu čempionāta trešais posms. Svētdien Garkalnes trasē debitēs Beta bagiji, bet uz Slomčinu Polijā brauc Latvijas rallijkrosa braucēji, ar mērķi gūt panākumus Baltijas kausa otrajā posmā. Tikmēr atcelts svētdienas folkreiss, kas bija paredzēts Mūsā kā Zemgales kausa pirmais posms.
Atlikušās nedēļas laikā, protams, informēsim par norisēm minētajos seriālos, cenšoties prognozēt sacīkšu iznākumu un situāciju pēc tām.
Beta bagijiem un kroskartiem dalībnieku sastāvam jābūt klasiskam, kādu redzam sacīkstēs šajā sezonā. Uz rallijkrosu dodas Latvijas sportisti Reinis Safonovs, kurš startēs Baltijas kausa D-1A klasē. Divu litru klasē, kas Polijas gadījumā dalībnieku sarakstā dēvēta par D-4, startēs Mārtiņš Porietis un Māris Ločmelis, bet startu neizslēdz arī Uģis Pauriņš.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)