3. posms – Vecpils, Vecpils autotrase 2014

Viesturs Saukāns  06.08.2014 15:54 0

Latvijas autokrosa čempionāts

3. posms — Vecpils, Vecpils autotrase (pretēji pulksteņa rādītāja virzienam)

1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
5:14,28
7
15+1
2. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
5:38,40
7
12
3.(3.) Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
(5:33,03)**
7
10
4.(2.) Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
(5:25,56)*
7
8
5. Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
5:41,42
7
6
6. Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol
+2 apļi/piekare
5
5
7. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
+3/tehnika
4
4
8. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
+7/tehnika
0
3
nc Oskars Troika Embūte VW Golf I
izst.1.kv./kārba
0
nc Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
izst.laika k./motors
0

* – GT lēmums (aizlikt aiz A.Kļavas par sagriešanu)

** – GT lēmums (aizlikt aiz R.Mūrnieka par sagriešanu)

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
5:12,95
7
15
2. Endijs Skolmeistars Pope Ford Fiesta
5:13,62
7
12+1
3. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
5:20,67
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
5:24,81
7
8
5. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
5:32,23
7
6
6. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
5:33,54
7
5
7. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
5:42,96
7
4
8. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
+1 aplis/ritenis
6
3
9. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
+1/riepa
6
2
10. Gints Astrauskis Gramzda SEAT Ibiza
+5/avārija
2
1
11. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
ns A fin./avārija
0
0
12. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
ns A fin./tehnika
0
0
13. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
0
nc Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
nekv./kārba
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
5:03,30
7
15+1
2. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
5:24,93
7
12
3. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
5:36,70
7
10
4. Normunds Skribis Engure ZAZ VAZ
5:51,88
7
8
5. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
+1 aplis
6
6
6. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+1
6
5
7. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
+1
6
4
8. Ints Jeršovs Rīga Audi Quattro
+6/elektronika
1
3
9. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
+6/avārija/tehnika
1
2

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
5:30,23
7
15+1
2. Liene Sproģe Tukums Semog
5:38,33
7
12
3. Dāvis Aupe Ogre Semog
5:52,34
7
10
4. Keivo Koivs Igaunija Semog
5:53,04
7
8
5. Aigars Liškovskis Baloži Semog
5:53,37
7
6
6. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
+6 apļi/pusass
1
5
7. Rihards Baumanis Mārupe Semog
ns A fin./avārija
0
4
8. Valters Zīverts Priekule Semog
ns A fin./avārija
0
3

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
6:01,22
7
15+1
2. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
6:04,45
7
12
3. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
6:15,35
7
10
4. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
6:16,04
7
8
5. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
6:24,27
7
6
6. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
6:25,02
7
5
7. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
6:26,33
7
4
8. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
6:30,64
7
3
9. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
6:38,66
7
2
10. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
6:50,01
7
1
11. Gatis Lībis Grobiņa VAZ 2101
6:47,36
7
0
12. Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2106
+2 apļi/avārija
5
0

Komandas:

1. SK Ogre 28

(Klipa 16, Kozlovskis 12 (Miščenko 10))

2. Mexa/Melatlux Racing Team 13

(M.Dainis 5, Bogens 8 (R.Dainis 3))

3. SK EOS 13

(Jeršovs 3, Kļava 10 (Spīķis 0))

4. Steel Tech/Autocross.lv 8

(Odiņš 6, Unāms 2 (Krieviņš 2))

5. SK Vecpils 3

(Zīverts 3, Troika 0 (Džeriņš ns))

Juniori:

1. Skolmeistars 13

2. Tēts 9

3. Klipa 8

— Lapšāns 8

5. Sproģe 7

6. Astrauskis 5

— Koivs 5

8. Jurāns 3

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***