2. posms – Vecpils, Vecpils autotrase 2014

Viesturs Saukāns  01.07.2014 14:19 1

Latvijas autokrosa čempionāts

2. posms — Vecpils, Vecpils autotrase (pulksteņa rādītāja virziens)

1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
5:06,26
7
15+1
2. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
5:15,34
7
12
3. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
5:22,42
7
10
4. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
5:23,76
7
8
5. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
5:29,33
7
6
6. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
5:45,93
7
5
7. Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
5:46,65
7
4
8. Mareks Dainis Vecpils Honda Civic
5:48,82
7
3
9. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
+2 apļi/avārija
5
2
10. Oskars Troika Embūte VW Golf I
+6/tehnika
1
1
11. Sandis Džeriņš Vecpils Škoda Felicia
ns A fin./avārija
0
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
5:07,20
7
15+1
2. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
5:11,83
7
12
3. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
5:18,79
7
10
4. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
5:43,37
7
8
5. Gints Astrauskis Gramzda SEAT Ibiza
5:57,85
7
6
6. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
+1 aplis/aizdegšanās
6
5
7. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
+1/tehnika
6
4
8.(5.) Lauris Roberts Laidi Opel Astra
(5:32,47)*
(7)
3
9.(4.) Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
(5:23,37)**
(7)
2
10. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
+1/pusass
6
1
11. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
+5/tehnika
2
0
12. Uldis Andersons Saldus VW Golf II
+7/tehnika
0
0
13. Endijs Skolmeistars Pope Ford Fiesta
nekv./avārija
0
14. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
nekv./ātrumkārba
0
nc Viesturs Daņiļenko Ludza Opel Corsa
izst.1.kv./motors
0

* – GT lēmums (dzelteno karogu zona)

** – GT lēmums (L.Roberta sagriešana)

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
4:54,48
7
15+1
2. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
5:04,91
7
12
3. Ints Jeršovs Rīga Audi Quattro
5:18,44
7
10
4. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
5:23,60
7
8
5. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
5:33,46
7
6
6. Normunds Skribis Engure ZAZ VAZ
5:33,91
7
5
7. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
+5 apļi/stūres iekārta
2
4
8. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Quattro
ns A fin./motors
0
3
9. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
ns A fin./tehnika
0
2
nc Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
izst.1.kv./piekare
0
nc Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
izst.laika k./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
5:01,94
7
15
2. Beate Klipa Lielvārde Semog
5:04,59
7
12+1
3. Valters Zīverts Priekule Semog
5:10,51
7
10
4. Dāvis Aupe Ogre Semog
5:11,02
7
8
5. Keivo Koivs Igaunija Semog
5:11,77
7
6
6. Aigars Liškovskis Baloži Semog
5:14,30
7
5
7. Liene Sproģe Tukums Semog
+7 apļi/avārija
0
4

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
5:41,41
7
15
2. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
5:42,10
7
12+1
3. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
5:42,78
7
10
4. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
5:47,06
7
8
5. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
5:47,87
7
6
6. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
5:55,98
7
5
7. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
5:57,09
7
4
8. Gatis Lībis Grobiņa VAZ 2101
6:22,34
7
3
9. Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
+3/tehnika
4
2
10. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
ns A fin./piekare
0
1
nc Kaspars Garkalns Liepāja VAZ 2106
0
nc Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
0

Komandas:

1. Mexa/Melatlux Racing Team 32

(R.Dainis 16, Bogens 16 (M.Dainis 3))

2. Steel Tech/Autocross.lv 26

(Odiņš 10, Unāms 16 (Krieviņš 5))

3. SK EOS 18

(Jeršovs 10, Kļava 8 (Spīķis 1))

4. SK Ogre 13

(Zobens 5, Kozlovskis 8 (Miščenko 0))

5. SK Vecpils 11

(Zīverts 10, Troika 1 (Džeriņš 0))

Juniori:

1. Tēts 11

— Astrauskis 11

3. Jurāns 9

4. Klipa 6

5. Lapšāns 5

6. Skolmeistars 3

— Koivs 3

8. Džeriņš 1

— Sproģe 1

nc Daņiļenko nc

Open kausa izcīņa (Open atmosfēriskie dzinēji līdz 2500)

Provizoriski

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2  5:23,60 7  15
2. Normunds Skribis Engure ZAZ VAZ  5:33,91 7  12
3. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena  +5 apļi/stūres iekārta 2  10
4. Ilgonis Ašmanis Vaiņode Audi Quattro  ns A fin./motors 0  8
5. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2 ns A fin./tehnika 0  6
nc Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2 izst.laika k./motors  0

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)