4. posms – Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  28.08.2014 12:48 0

Latvijas autokrosa čempionāts

4. posms — Smiltene, Tepera trase
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
7:00,45
7
15+1
2. Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
7:01,85
7
12
3. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
7:15,11
7
10
4. Mareks Dainis Vecpils Honda CRX Del Sol
7:30,51
7
8
5. Raivis Grigorovičs Lielvārrde Peugeot 106 Maxi
8:17,75
7
6
6. Aleksandrs Ņikitins Sproģi Peugeot 206
+2 apļi/tehnika
5
5
7.(4.) Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
(7:17,06)/*
7
4
8. Jānis Balodis Lielvārde Opel Tigra
+5/tehnika
2
3
nc Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
ns A fin./motors
0
0
nc Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
ns A fin./tehnika
0
0

* – GT lēmums par Ņikitina sagriešanu

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
7:06,60
7
15
2. Mārtiņš Starks Rīga Ford Puma
7:17,05
7
12
3. Edijs Varnas Līvāni VW Scirocco
7:20,14
7
10
4. Lauris Roberts Laidi Opel Astra
7:34,86
7
8
5. Edijs Ošs Rīga VW Golf II
8:05,19
7
6
6. Toms Lielais Skrīveri VW Golf II
+1 aplis/motors
6
5
7. Rihards Dainis Cēsis VW Golf III
+3/motors
4
4+1
8. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
ns A fin./motors
0
3
9. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
ns A fin./kārba
0
2
nc Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
izst.laika k./motors
0
nc Endijs Skolmeistars Pope Ford Fiesta
izst.laika k./avārija
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
6:41,78
7
15
2. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
6:50,88
7
12+1
3. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
7:09,61
7
10
4. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:37,39
7
8
5. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
7:44,46
7
6
6. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+1 aplis
6
5
7. Edvīns Strēlis Vaiņode Subaru Impreza
+2/tehnika
5
4
8. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
+6/sajūgs
1
3
9. Normunds Skribis Engure ZAZ VAZ
ns A fin./kārba
0
2
nc Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
izst.laika k./motors
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Beate Klipa Lielvārde Semog
5:59,52
7
15+1
2. Dāvis Aupe Ogre Semog
6:05,97
7
12
3. Kaspars Meņģelis Tukums Semog
6:16,49
7
10
4. Rihards Baumanis Mārupe Semog
6:17,47
7
8
5. Valters Zīverts Priekule Semog
6:18,49
7
6
6. Aigars Liškovskis Baloži Semog
+3 apļi/motors
4
5
7. Keivo Koivs Igaunija Semog
ns A fin./sajūgs
0
4
8. Liene Sproģe Tukums Semog
ns A fin./tehnika
0
3

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
7:18,58
7
15
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
7:21,50
7
12+1
3. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:30,86
7
10
4. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 21011
7:39,47
7
8
5. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
7:47,75
7
6
6. Jānis Linde Ķeipene VAZ 2101
7:51,78
7
5
7. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
8:08,34
7
4
8. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2105
+1 aplis
6
3
9. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
+4/tehnika
3
2
10. Kaspars Kūķis Rencēni VAZ 2105
ns A fin./tehnika
0
1
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
izst.1.kv./avārija
0

Komandas:

1. Steel Tech/Autocross.lv 28
(Unāms 15, Odiņš 13, (Krieviņš 4))

2. SK EOS 25
(Spīķis 15, Kļava 10 (Jeršovs ns))

3. Mexa/Melatlux Racing Team 20
(M.Dainis 8, Bogens 12 (R.Dainis 5))

4. SK Ogre 19
(Klipa 16, Kozlovskis 3 (Miščenko ns))

5. SK Vecpils 13
(Zīverts 6, (Džeriņš ns, Troika ns))

Juniori:

1. Tēts 8
2. Klipa 8
3. Lielais 6
4. Koivs 2
5. Sproģe 1
nc Jurāns 0
nc Skolmeistars 0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 21.07.2018. Latvijas autokrosa čempionāts, 3. posms Nolikums LČ Nolikums FR-Kom Pieteikuma veidlapa LČ Pieteikuma veidlapa FR-Kom Dalībnieki LČ (21) FR Komandas (2)