4. posms — Smiltene, Tepera trase

Viesturs Saukāns  27.08.2013 16:42 0

Latvijas autokrosa čempionāts

4. posms — Smiltene, Tepera trase

1600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
6:58,95
7
15+1
2. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
7:08,94
7
12
3. Oskars Troika Embūte VW Golf I
7:14,17
7
10
4. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
7:16,97
7
8
5. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
7:19,00
7
6
6. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
8:00,67
7
5
7. Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
+6 apļi/piekare
1
4
8. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
ns A fin./tehnika
0
3
9. Kaspars Kūķis Rencēni VW Golf I
ns A fin./tehnika
0
2
nc Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
izst.pēc 1.kv./tehnika
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
7:14,61
7
15
2. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
7:18,55
7
12
3. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
7:27,35
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
7:32,98
7
8
5. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
8:44,30
7
6
6. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
+3 apļi/tehnika
4
5
7. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
+6/piekare
1
4
8. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
+6/radiators
1
3
9. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
ns A fin./tehnika
0
2+1
nc Gints Astrauskis Gramzda VW Golf II
izst.1.kv./avārija
0
nc Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
izst.1.kv./tehnika
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
6:20,86
7
15+1
2. Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
6:40,00
7
12
3. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
6:49,60
7
10
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
6:53,52
7
8
5. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
6:55,91
7
6
6. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
7:09,67
7
5
7. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
+3 apļi/dzesēšana
4
4
8. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
+7/piekare
0
3

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
6:05,25
7
15+1
2. Valters Zīverts Priekule Semog
6:09,23
7
12
3. Keivo Koivs Igaunija Semog
6:09,43
7
10
4. Dmitrijs Kabanovs Salaspils Semog
6:11,13
7
8
5. Dāvis Aupe Ogre Semog
6:20,57
7
6
6. Liene Sproģe Tukums Semog
6:46,06
7
5
7. Beate Klipa Lielvārde Semog
+2 apļi/avārija
7
4
8. Aigars Liškovskis Baloži Semog
+7/tehnika
7
3
nc Jānis Baumanis Mārupe Semog
nestartēja
0

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
7:26,37
7
15+1
2. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
7:27,13
7
12
3. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
7:27,71
7
10
4. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
7:28,93
7
8
5. Rinalds Bērziņš Smiltene VAZ 2101
7:53,37
7
6
6. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2107
+1 aplis/tehnika
6
5
7. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
+7/avārija
0
4
8. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
+7/avārija
0
3
9.(5.) Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
7:49,74/GT lēmums/sadursmes izr.
7
2
10. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
ns A fin./tehnika
0
1
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
nc/motors
0
nc Elvijs Zaķītis Rencēni VAZ 2103
ns/tehnika
0

Komandas:

1. Autocross.lv Autokrosa komanda 28

(Kļava 16, Jeršovs 12)

2. SK Ogre 25

(Miščenko 15, Kozlovskis 10)

3. SK Vecpils 22

(Zīverts 12, Troika 10)

4. SK Salaca 18

(Kolomenskis 10, Dreimanis 8)

5. SK Autocross.lv II 11

(Vanters 3, Odiņš 8)

6. SK Ogre II 3

(Liškovskis 3, Ozoliņš 0)

Juniori:

1. Misčenko 11

2. Jurāns 9

3. Bērziņš 8

4. Lapšāns 7

= Koivs 7

6. Zobens 6

7. Ziedāns 5

= Tēts 5

9. Sproģe 4

10. Klipa 3

nc Astrauskis 0

nc Baumanis 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)