5. posms – Bauska, s/k Mūsa

Viesturs Saukāns  11.09.2013 14:44 0

Latvijas autokrosa čempionāts

5. posms — Bauska, SK Mūsa
1600

v.

braucējs

pārstāv

auto

laiks/statuss

ap.

pt.

1. Andis Vanters Valmiera VAZ 2108
5:00,79
7
15+1
2. Petras Bartkus Lietuva Opel Astra
5:06,12
7
12
3. Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
5:08,98
7
10
4. Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
5:10,22
7
8
5. Jānis Balodis Rīga Opel Tigra
5:11,14
7
6
6. Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
5:12,83
7
5
7. Mareks Dainis Cēsis Honda CRX Del Sol
5:14,37
7
4
8. Oskars Troika Embūte VW Golf I
5:21,60
7
3
9. Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+1 aplis/tehnika
6
2
10. Aleksandrs Ņikitins Sproģi VW Golf II
+5/tehnika
2
1
11. Giedrjus Stonis Lietuva Honda Civic
+7/avārija
0
0
nc Mertins Pikčilingis Lietuva VW Golf II
nekvalificējās
0

2000 Super

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Ritvars Zobens Laubere Ford Fiesta
4:59,17
7
15
2. Toms Ziedāns Nereta VW Golf II
5:00,20
7
12+1
3. Laurins Diržininks Lietuva VAZ 2108
5:04,42
7
10
4. Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
5:05,36
7
8
5. Simons Kazbars Lietuva VW Golf II
5:06,20
7
6
6. Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
5:14,71
7
5
7. Normunds Krūze Ventspils SEAT Ibiza
5:22,10
7
4
8. Artūrs Navicks Lietuva Audi Coupe
5:22,84
7
3
9. Egidijs Mažeika Lietuva VW Golf III
5:25,90
7
2
10. Simons Skaburskis Lietuva VW Golf I
5:50,22
7
1
11. Sandis Žebeks Piltene VW Golf II
+2 apļi/tehnika
5
0
12. Juris Spīķis Rīga Peugeot 206
ns A fin./motors
0
0
13. Ilmārs Jurāns Krāslava Opel Astra
3.v. B fin.
4
0
14. Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
4.v. B fin.
4
0
15. Edvins Miknius Lietuva Honda Civic
5.v. B fin.
4
0
16. Virginijs Boruta Lietuva VW Golf II
6.v. B fin./avārija
3
0
17. Jānis Miščenko Aizkraukle VW Golf II
7.v. B fin./avārija
2
0
18. Rims Geidukis Lietuva VW Golf III
8.(2.)v. B fin./gt lēmums
4
0
19. Andis Ūtēns Koknese VW Golf II
ns B fin./tehnika
0
0
nc Edvins Stravinsks Lietuva VW Golf III
izst.pēc 1.kv./tehnika
0

Open

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Agris Brediks Mārupe Mitsubishi Lancer Evo VIII
4:40,90
7
15+1
2. Darjuss Tamašausks Lietuva VW Golf II
4:52,39
7
12
3. Nils Bernāns Ogre Audi Coupe Quattro
4:53,56
7
10
4. Jānis Dreimanis Salacgrīva Matra Murena
4:57,53
7
8
5. Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
5:05,78
7
6
6. Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
5:13,31
7
5
7. Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
5:19,81
7
4
8. Normunds Skribis Engure ZAZ-VAZ
5:22,56
7
3
9. Ojārs Troika Embūte Toyota MR2
5:24,34
7
2
10. Ints Jeršovs Rīga Audi 80 Quattro
+1 aplis
6
1
11. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Sierra
+1
6
0
12. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
+1
6
0
13. Jānis Augulis Rīga Subaru Impreza
nekv.A fin.
0
0
nc Eduards Šeļehs Baltkrievija BMW M3
izst.laika k./avārija
0

B600

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Keivo Koivs Igaunija Semog
4:37,72
7
15
2. Jānis Baumanis Mārupe Semog
4:40,91
7
12
3. Dāvis Aupe Ogre Semog
4:41,49
7
10
4. Kaspars Bumbiers Bauska Semog
4:42,10
7
8
5. Liene Sproģe Tukums Semog
4:42,96
7
6+1
6. Aigars Liškovskis Baloži Semog
4:52.63
7
5
7. Valters Zīverts Priekule Semog
+4 apļi/tehnika
3
4
8. Beate Klipa Lielvārde Semog
+5/pusass
2
3
9. Dmitrijs Kabanovs Salaspils Semog
+7/avārija
0
2

VAZ Klasika

v.
braucējs
pārstāv
auto
laiks/statuss
ap.
pt.
1. Daiņus Pilipavičs Lietuva VAZ 2105
5:10,38
7
15+1
2. Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2105
5:18,21
7
12
3. Remigijs Nešvīdis Lietuva VAZ 2101
5:19,63
7
10
4. Imants Kolomenskis Ogre VAZ 2101
5:20,41
7
8
5. Heinars Lehtsārs Igaunija VAZ 2105
5:21,77
7
6
6. Kristaps Maševskis Rite VAZ 2105
5:26,03
7
5
7. Kaspars Salnājs Valmiera VAZ 2105
5:28,65
7
4
8. Ivo Macuļēvičs Lielvārde VAZ 2107
+1 aplis
6
3
9. Tads Viliūšis Lietuva VAZ 2107
+7/tehnika
0
2
10. Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
+7/tehnika
0
1
11. Edijs Zimza Rīga VAZ 2101
ns A fin./motors
0
0
nc Andris Ozoliņš Skrīveri VAZ 2107
izst.laika k./motors
0

Komandas:

1. SK Autocross.lv II 28
(Vanters 16, Odiņš 12)

2. SK Ogre 21
(Zobens 15, Kozlovskis 6)

3. SK Salaca 21
(Kolomenskis 13, Dreimanis/Ziedāns 8)

4. Autocross.lv Autokrosa komanda 20
(Kļava 8, Baumanis 12)

5. SK Ogre II 8
(Liškovskis 5, Skribis 3)

6. SK Vecpils 7
(Zīverts 4, Troika 3)

Juniori:

1. Zobens 20
2. Ziedāns 19
3. Koivs 9
4. Jurāns 8
– Baumanis 8
6. Lapšāns 7
7. Miknius 6
8. Sproģe 5
9. Misčenko 4
10. Viliūšis 4
11. Klipa 2
nc Pikčilingis 0


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***