Autocross.lv: Avārijas režīmā, bet dzīvi

admin  03.06.2010 00:30 0

  Autokross, Ziņas

Pateicoties Autocross.lv tehniskajam guru Krišjānim Saukānam tapis Autocross.lv avārijas režīms, kas darbosies līdz brīdim, kad mūsu serverus uzturošie draugi būs izcīnījušies ar tehniskajām problēmām.
Paldies visiem, kas cīnās un arī tiem, kas domā labas domas! Autocross.lv savas pastāvēšanas laikā mainījis tehniskos risinājumus, taču problēmas ik pa brīdim uzbrūk – laikam lāsts!
Jāņem gan vērā, ka jebkurā brīdī arī avārijas režīmam var gadīties avārija, šī nedēļas nogale var būt pārsteigumu pilna, arī lapas darbības atslēgšanās veidā. Ieteikums, atverot kādu no Autocross.lv sadaļām, padarboties ar Refresh podziņu informācijas atjaunināšanai.
Centīsimies atskatīties uz Brenguļu sacīksti, kas bija lieliska pērle pēdējā laika krosa dzīvē. Rezultātu sadaļā ir visu klašu rezultāti un kopvērtējumi. Tāpat ķersimies pie nākamo notikumu apskatīšanas. Notiek gatavošanās Priekules sacīkstēm šajā sestdienā. Šodien noslēdzas pieteikšanās, taču nojaušams, ka pašreizējais saraksts ievērojami papildināsies tuvākās diennakts laikā.
Cīnāmies!