Autocross.lv avāriju konkurss: Finišs!!! Un pārsteigums.

Viesturs Saukāns  20.04.2020 08:45 0

  Autokross, Folkreiss, Rallijkross, Ziņas

Divu nedēļu garumā Autocross.lv, izcilā sadarbība ar mūsu sportistiem, publicēja 22 stāstus par to, ka autosports var būt nežēlīgs pret sportistiem, tomēr katrs šis notikums braucēju padarījis gudrāku un spēcīgāku. Kurš uzvarēs konkursā?

Stāstus ik dienu vērtē piecu cilvēku žūrija, Autocross.lv izpratnē zinoši un uzticami mūsu sporta aktīvisti. Stāstu vērtēšanā uzmanība tika pievērsta trīs stāsta elementiem: cik spožs bija pats notikums (klātienē, ļaužu runās un atmiņās), kā šis notikums ir izstāstīts un, vai no šī notikuma un stāsta lasītājs iegūst sev kaut ko jaunu – pieredzi sportā, pieredzi kā autovadītājs, vai stāstā ir mācība un paša autora secinājumi par to, kas notika.

Šobrīd vēl tiek vērtēti pēdējie iesūtītie un publicētie stāsti, taču tendences rāda, ka cīņa būs ļoti, ļoti sīva…

Un te arī PĀRSTEIGUMS! Trešdien 22. aprīlī pl.12:00-14:00 Autocross.lv uz divām stundām atklās lasītāju un līdzjutēju balsojumu par labāko stāstu! Divas stundas, triecienbalsojums, kas, iespējams, izšķirs arī konkursa uzvarētāju! Balsojums notiks Autocross.lv mājas lapā.

Balsojumā uzvarētājs saņems papildinājumu pie sava rezultāta +9 punktus. Žūrijas balsojumā iespējamais maksimums stāsta vērtējumā ir 45.

Atgādinām, ka konkursa uzvarētājs balvā saņems lielisku piknika galdu no Viss No Koka, savukārt Brenguļu autotrase paziņos savu spriedumu, kuram no stāsta dalībniekiem piešķirt četru stundu izmēģinājumu laiku Brenguļu trasē!

Dalies ar šo ziņu