Autocross.lv kolektīvs jaunā fāzē: iepazīstieties, “Septiņi indiāņi”!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
31.10.2017
12:19

Autocross.lv veidojošais nelielais kolektīvs uzsāk paralēlu projektu, dibinot dizaina un multimediju kompāniju “Septiņi indiāņi”. Uzreiz ziņojam – uzņēmums būs autosportam un sportistiem draudzīgs. Produkcija visos līmeņos – sākot no mazām uzlīmītēm, beidzot ar mājas lapu un pat pilnmetrāžas filmu, ja nepieciešams! Meklējiet www.7indiani.lv.

SIA “Septiņi indiāņi” ir draudzīgas ģimenes uzņēmums, kurā pulcējas brāļi Krišjānis un Viesturs, un māsa Laura – visi Saukāni.

Autocross.lv šajos gados bijis labs poligons mūsu dizaineriem, ļaujot likt lietā tēmā gūto izglītību un iemaņas, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm dizaina dažādākajos novirzienos. Allaž var diskutēt par saturu, ko ietekmē radošie procesi, mūzas un citi nezvēri. Taču tehniski un dizaina ziņā Autocross.lv vienmēr seko līdzi interneta mediju laikam un pat apsteidz to.

Krišjānis un Laura ir guvuši augstākā līmeņa izglītību dizaina un multimediju jomā, kas, apvienojot ar abu talantiem, kopā veido dažbrīd apbrīnojamus mākslas darbus un dizaina risinājumus. Skaidrs, ka šis potenciāls jāliek kopā, un “Septiņi indiāņi” ir šīs kopā likšanas rezultāts. Būs labi un glīti!

Nav šaubu, ka autosports pieprasa dizaina jomas risinājumus – uzlīmes, uzraksti, zīmes, karodziņi, numuri, auto dizains, mājas lapas, sacensību un sportistu reklāmas video, daudz dažādu lielāku vai mazāku lietu. Tas viss ir izdarāms ar “Septiņu indiāņu” palīdzību, dodiet tik ziņu! Tā kā kolektīva ikdiena ir autosportam tuvu vai pat dziļi tajā, pret savējiem būsim draudzīgi un pretimnākoši.

“Septiņi indiāņi” nāk ar mieru! Un kopā strādājam ar idejām!

SIA “Septiņi indiāņi”

www.7indiani.lv

https://www.facebook.com/7indiani/

vigvams@7indiani.lv

+371 26579000

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv