Autocross.lv konkurss: Stāsts Nr.16: Skarbs sākums arī Sandrim Vigulim (VIDEO)

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.04.2020
10:50
Skats no video, kurā redzams Sandra Viguļa īpašais ienāciens starta laukumā

Apkopojot Autocross.lv kūleņu stāstu konkursa kopējo tendenci jāsecina, ka pirmie soļi autosportā visai regulāri tiek sperti ar avārijām. Arī 2019. gadā visvairāk Folkreisā uzvaras guvušais Sandris Vigulis komentē savu pieredzi.

“Iesūtu arī savu rūgto pieredzi:”

 

“Šis ir mans pirmais auto, ar kuru sāku autosporta gaitas, iegādājos to no Alekseja Mitušova, kurš, savukārt, to bija iegādājies no Kavitas V komandas. Lielais sapnis startēt Folkreisā varēja sākties, manā skalā folkreiss likās kaut kas ļoti nopietns — kā arī tas ir. Pirms startēšanas tādā svarīgā kategorijā bija nepieciešams notestēt autiņu amatieru sacensībās Aizkrauklē, savukārt, lai startētu tur, bija nepieciešams treniņš. Lūk treniņa rezultāts nedēļu pirms sacensībām.”

2016.gads, Upesciems.

“Neilgu brīdi vēlāk arī debitēju Folkreisā ar šo pašu auto, tikai zaļā izpildījumā. Upesciema autotrasē arī tika uzmests kūlenis, ar Viestura Plētiena maigo glāstu:”

(No 2:19 minūtes)

“Neskatoties uz to, ka priekšējā loga vietā bija reste un bija pazudušas bremzes, paspēju visu salikt un nobraukt nākošo kvalifikāciju otrajā pozīcijā. Iekšējs prieks.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv