Autocross.lv konkurss: Stāstu iesūtīšana noslēgusies, publicēšanas laiks pagarināsies!

Viesturs Saukāns  11.04.2020 08:17 1

  Autokross, Folkreiss, Rallijkross, Ziņas

Piektdien, 10. aprīlī noslēdzās stāstu iesūtīšanas termiņš konkursam par sportistu piedzīvotajām avārijām. Savukārt stāstu publicēšana un, attiecīgi vērtēšana un uzvarētāja paziņošana notiks vēlāk nekā plānots, jo stāstu vēl ir daudz!

Autocross.lv sportistu stāstu konkurss, kas notiek sadarbībā ar “Viss No Koka” un Brenguļu autotrasi, sarūpējis daudzas interesantas sportistu pieredzes, kuras ir gan vizuāli iespaidīgas, gan emocijas raisošas, gan mācības dodošas. Tas, ka šīs bagātības vērtēšana ievilksies, ir labā ziņa, jo saņemti krietni vairāk stāstu nekā bijām sākotnēji iztēlojušies. Šobrīd publicēti 11 notikumi, bet vēl vismaz tik pat ir sagatavošanā.

Stāstu pakāpeniska publicēšana – pa vienam, diviem, trim dienā – ir apzināta, lai lasītāji var izbaudīt katra notikuma unikalitāti. Sametot visus sūtījumus vienā katlā zustu katra šī mākslas darba burvība. Tāpēc konkursa noslēgšanai vajadzēs vēl aptuveni nedēļu!

Paldies visiem, kuri ir iesūtījuši savu sporta pieredzi, tās sūro galu! Uzreiz jāatzīst, ka šiem atklājumiem ir liela vērtība, sevišķi jaunajiem, tikko braukt sākušajiem sportistiem. Citu avārijas un iesācēju kļūdas liek saprast, ka kļūdās visi, arī tie, kuri vēlāk uz šīm kļūdām uzbūvējuši spožus panākumus.

Izbaudām un mācāmies!

Dalies ar šo ziņu