Autocross.lv: Liec lietā uzkrāto radošumu!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.12.2016
21:00

Autocross.lv labprāt redzētu savā pulkā mūsu sporta entuziastus, kuri ir gatavi par autokrosu, rallijkrosu un folkreisu runāt, diskutēt un rakstīt: ziņu nekad nebūs par daudz!

Ja, vērojot sacensības un norises mūsu autosporta veidos, rodas sajūta, ka labprāt par piedzīvoto un secināto uzrakstītu plašākai publikai, nekautrējies un ziņo! Šis gan nav darba sludinājums, šis ir aicinājums papildināt Autocross.lv ziņu klāstu un pieeju ziņu veidošanai. Šī būtu laba iespēja gados jauniem entuziastiem gūt pieredzi ziņu veidošanā, izprast savas prasmes un gūt padomus no autosporta žurnālistikā pieredzējušiem kadriem. Šī pieredze lieti noderētu (to iespējams arī oficiāli dokumentēt!), piemēram, pēc vidusskolas beigšanas meklējot ceļu uz žurnālistiku kā profesiju.

Nekādā gadījumā netiks atraidīti jebkura vecuma entuziasti. Galvenās prasības – bezierunu mīlestība pret šo sporta veidu, objektivitāte un vēlme mūsu sportu citiem parādīt kā aizraujošāko visā galaktikā!

Ar vārdu “ziņa” mūsu laikmetā saprot ne tikai rakstītu tekstu – tas ir arī video, audio un  jebkura cita veida formāts!

Uzmanību! Iespēja arī nopelnīt! Ja ir sajūta, ka pietiek komunikācijas spēju, aicinām talkā potenciālo reklāmdevēju medniekus! Par sadarbības modeļiem un veidiem vienosimies bez lielām problēmām!

Nekautrējies un nevelc garumā, lasītājs gaida!

Informācija: Viesturs@autocross.lv, 26579000

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv