Autocross.lv: Par pāris labiem gadījumiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.06.2020
13:31

Kā daudzi, varam pažēloties: vīrusa dēļ viss ir slikti, naudas plūsmas apstājušās, Autocross.lv rullē atsevišķu iedvesmas uzplaiksnījumu rezultātā, taču, kamēr nav sacensību, jāmeklē motivāciju to visu darīt. Taču gaušanos nomainīšu, minot pāris labus notikumus.

Viens no notikumiem notika pirms vairāk nekā gada, otrs šonedēļ. Mūsu sporta kolektīvā ir entuziasti, kuri, neko neprasot pretī, ir gatavi piesegt Autocross.lv pozīcijas sarežģītā situācijā. Jā, bez reklāmas, bez uzstāšanas, ka šo palīgu vārdus šobrīd būtu zelta burtiem jāuzraksta uz sienas. Paldies jums!

Pie reizes atzīmēšu, ka Autocross.lv ir iespēja izvietot reklāmu, par ko vairāk informācijas ŠEIT.

Tāpat vēlreiz paldies arī “Viss no Koka” un Brenguļu autotrases plašajiem kolektīviem, kuri pavasarī metās avāriju konkursa atbalstīšanā ar balvām: nav ko slēpt (jo pašiem patika) – konkursa periodā Autocross.lv piedzīvoja 30 000 lapas skatījumu, kas, situācijā, kad nenotiek sacensības, bija labs rādītājs. Plus ažiotāža sociālajos tīklos. Arī šis ir virziens, kurā iespējama sadarbība – veidojot kampaņu, atdeve būs lieliska.

Tā kā gadījies dzirdēt neprecīzus priekšstatus par Autocross.lv vēsturi, piederību un labām vai sliktām atkarībām, tad viss ir vienkārši: Autocross.lv ir tikai un vienīgi brāļu Viestura un Krišjāņa Saukānu īpašums, iniciatīva un hobijs. Autocross.lv nav ne LAF, ne Krosa komisijas īpašums vai līdzīpašums. Taču daudzus gadus ar Krosa komisiju vairāk vai mazāk esam uz viena viļņa izpratnē par to, kas notiek mūsu trasēs un, kam būtu jānotiek – pretstāvēšanai nav īpašu iemeslu. Tas, ka viedokļi brīžiem var atšķirties, nepadara situāciju sarežģītu. Krosa komisija arī ik mēnesi sniedz palīdzīgu roku lapas uzturēšanā, lai gan saprotamu iemeslu dēļ pēdējos mēnešos šis sadarbības virziens ir nopauzēts.

Jā, šobrīd Autocross.lv finanšu situācija ir kutelīga, taču nešantažēsim lasītājus ar stāstiem par lapas aizslēgšanu, utt. Arī nedraudēsim pāriet uz maksas saturu, kā to paveicis dažs nacionālā līmeņa ziņu portāls – tas nedos labumu ne sportam, ne skatītājiem, ne Autocross.lv lasītājiem. Taču jebkura palīdzība ļoti noderētu – reklāmas un/vai ziedojuma formā.

Informācija: 26579000, viesturs@autocross.lv

Paldies!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv