Autocross.lv: Turpinām…

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.11.2022
14:41

Sveiciens! Vasaras sezona sen kā noslēgusies, tuvojas ziema. Pēc ilgām pārdomām Autocross.lv turpina informēt par norisēm mūsu sportā.

Neiedziļinoties iemeslos, kāpēc par turpināšanu jau vairākus mēnešus māc šaubas, uzreiz piezīme – ja šī lapa tik tiešām kādam šķiet nepieciešama, tad ir īstais brīdis steigties palīgā! Nevar tā būt, ka mūsu vairāku tūkstošu lielajā iesaistīto kolektīvā nav kāds, kurš vēlētos un varētu ikdienā sagatavot ziņas par mūsu mīļos sporta veidu. Droši! To vajag darīt!

Tikmēr rudens noslēgumā un ziemas sākumā norisinās gatavošanās nākamajam gadam. Sacensību kalendāri gatavi, vēl pēdējie otas vilcieni un katra Krosa komisijas disciplīna ķersies pie to publiskošanas. Arī nolikumi un noteikumi jau finiša taisnē – sestdien Rīgā pulcēsies autokrosa un rallijkrosa braucēji, pēc kā vajadzētu būt zināmiem abu nacionālo čempionātu dokumentiem, bet Folkreisa un Krosa komisijas kausa nolikumi jau gatavi. Drīzumā tie tiks publicēti atbilstošajās interneta vietnēs.

Autocross.lv arī plāno atskatīties uz aizvadītās sezonas vēl neaprakstītajām lietām – starptautiskajiem un citu valstu seriāliem, kuros startēja Latvijas sportisti. Un, protams, briestam gaidāmajai ziemai!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv