Autocross.lv: Vēl viena uzvara čempionātā, folkreisa komanda nostiprinās vadībā!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.06.2011
20:21

Sporta kluba Autocross.lv braucējs Jānis Baumanis B600 klasē Priekulē izcīnīja jau otro uzvaru divos čempionāta posmos, sarūpējot otro panākumu arī SK Autocross.lv. Sirsnīgi sveicam Jāni gan ar šo uzvaru, gan pagājušo dzimšanas dienu, gaidāmo vārda dienu, kā arī skolas veiksmīgu finišēšanu!

Priekulē SK Autocross.lv rindās uz starta bija arī 2000 Super klases braucējs Gints Astrauskis. Lai arī šoreiz gadījās iekulties avārijās kvalifikācijas braucienos, komanda izrādījās meistarīga un Gints veica pilnu A fināla distanci, sasniedzot ceturto vietu. Astrauskis 2000 Super klases kopvērtējumā šobrīd dala trešo līdz piekto vietu.

SK Autocross.lv rindās cīnījās arī D12 braucēji. Alvils Igovens veica stabilu sacīksti un sasniedza piekto pozīciju. Savukārt debijas sacīksti aizvadīja Andris Ramanis, finišējot visos braucienos un gūstot sesto vietu. Andris atzīst, ka vēl daudz jāstrādā pie tehnikas pilnveidošanas, taču Priekules posms noderēja konkurētspējas, tehnikas problēmu un situācijas pārbaudei.

Folkreisā nostiprināmies vadībā!

Nedēļu pirms Priekules cīņām uz starta stājās arī Autocross.lv Folkreisa komanda, aizvadot LAF Folkreisa Vasaras kausa otro posmu. Pēc uzvaras pirmajā sacīkstē atkal lieliski bija komandas līderi Renārs Ēķis un Jānis Matulēns. Abi iekļuva A finālā, 32 dalībnieku konkurencē Jānim gūstot sesto vietu, bet Renāram – astoto. Abu cīņu gan izbojāja tehnikas problēmas. Uz pjedestālu pārliecinoši pretendēja Renārs, taču pārsistais karteris lika izstāties jau fināla sākumā.

Vienības trešā braucēja Evija Vītola sacīkstes garumā cīnījās ar motora problēmām – daudz pieredzējušais dzinējs aizvadīja pēdējo sacīksti. Tomēr, par spīti šīm likstām un konkurentu nežēlībai, Evija veiksmīgi aizvadīja visus šīs sacīkstes apļus, iekļūstot C finālā, un to noslēdzot septītajā vietā (kopumā 23. pozīcija).

Komanda sasniedza 20 punktus – tikpat, cik Raivis Riekstiņš – Štīm Rally Team pārstāvis sākot ar šo posmu. Tā kā neizšķirta gadījumā uzvaru nosaka augstāks individuālais rezultāts, tad uzvara tika ŠRT. Nemaz nav žēl, jo šīs komandas braucēji ir lieliski folkreisa entuziasti un SK Autocross.lv pārstāvji.

Savukārt Autocross.lv Folkreisa komanda par spīti šķietamajam zaudējumam kopvērtējumā ieguvusi papildu pārsvaru: tā kā neveiksmīgs posms sanāca FlyZone/Folkreisa Fabrikas vienība, kas pirmajā posmā bija otrā, sešu punktu pārsvars pēc pirmā posma palielināts līdz desmit punktiem pēc otrā posma. Tomēr rezultāti ir izcili blīvi un vēl ne tuvu nav garantēta pat vieta trijniekā, kur nu vēl uzvara!

333 trasē Beta bagiju cīņās SK Autocross.lv rindās spēkojās Alberts Duntavs. Pēc lieliska pjedestāla Brenguļos šoreiz sasniegta ne mazāk atzīstamā ceturtā vieta – Alberts ir viens no Beta bagiju līderiem!

Sporta klubs Autocross.lv novēl arī turpmākos panākumus visiem saviem biedriem, gan čempionātos, gan folkreisa kausu izcīņās!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv