Autokross: 101!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.04.2013
08:14

Piektdien noslēdzās oficiālais pieteikumu termiņš 28. aprīļa autokrosa festivālam Smiltenē. Pieteikumu saraksts apstājās pie 101 dalībnieka! Kā solīts, savus pieteikumus iesūtīja Igaunijas smago automašīnu klašu dalībnieki, kuru izrādījās ne mazums.

Vēl pāris dienas pirms pieteikšanās beigām D12, B6000 un Igaunijas čempionāta GAZ 53 klase bija uz robežas ar svītrošanu no Smiltenes posma dienaskārtības, taču šobrīd sportistu skaits ir lielisks. D12 sapulcējušies 14 sportisti, GAZ 53 – lielisks, skatāms astoņu dalībnieku pulks, smago bagiju klasē – seši sportisti.

Līdz ar sestdienas rīta papildinājumiem dalībnieku sarakstā ir skaidrs, ka jebkurš nākamais sportists, lai arī var pieteikties, nestartēs laika kontroles braucienos. Nojaušams, ka var būt papildinājumi salonautomašīnu klasēs. Tikmēr jāatgādina, ka sacensību organizāciju un vadību atvieglotu savlaicīgi sportistu atteikumi, ja atlikušajā nedēļā kļūst skaidrs, ka neizdosies sakopot spēkus Smiltenes posmam.

Kopumā nākamās nedēļas svētdiena veidojas par lielisku autokrosa šovu visas dienas garumā – sportistu sastāvi gandrīz visās klasēs sola intriģējošas cīņas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv