Autokross: 11. maijā krosa tiesnešu seminārs

Viesturs Saukāns  23.04.2013 15:30 0

  Autokross, Ziņas

11. maijā Rīgā, LAF telpās notiks LAF Krosa komisijas rīkotais jauno tiesnešu apmācības seminārs, uz kuru aicināti tie, kuri jau darbojas kā tiesneši krosa un folkreisa sacensībās, kā arī tie, kuri vēlētos pamēģināt šo nodarbi tuvākajā nākotnē.

Paredzams, ka pasākumā piedalīsies šā brīža Latvijas krosa galvenie tiesāšanas speciālisti Arnis Vēza un Gunārs Kosojs, kuriem abiem ir ilggadēja Eiropas autokrosa čempionāta posma vadīšanas pieredze. Paredzēts ne tikai izrunāt tiesnešu pamatfunkcijas, bet arī video versijā apskatīt pēdējā laika sarežģītākās situācijas trasē, lai komentētu un izvērtētu redzēto. Pasākums noderīgs, daļa tiesnešu semināra dalībnieku, visticamāk, varēs ķerties pie pienākumu pildīšanas Eiropas čempionāta posmā Mūsā.

Kārtējo reizi jāatzīmē sporta kluba Vecpils aktivitātes, kas lielā mērā ievirzīja šī tiesnešu semināra rīkošanu. SK Vecpils ne tikai pēdējos gados sarūpējis folkreisa sportistus un Latvijas čempionātam atbilstošu trasi – procesa gaitā izveidota jaunu tiesnešu brigāde.

Dalies ar šo ziņu