Autokross: 1600 klasē duelis starp Priedīti un Kļavu

admin admin
09.08.2010
20:57

Priekules posms apstiprināja, ka šā gada Latvijas čempiontitula sadale notiks starp Andri Priedīti un Andi Kļavu. Lai arī matemātiski izredzes ir vēl citiem sportistiem, kuru iespējas korektuma pēc būtu jāizskata, realitāte paredz: ja Smiltenē pēc divām nedēļām nenotiks sensācija, čempions vēl pēc divām nedēļām būs vai nu Priedītis, vai nu Kļava. Vēl jo vairāk, ja kādā no atlikušajiem posmiem nesavāksies astoņi sportisti un tiks izspēlēti punkti pēc mazās tabulas. Nav gan iemesla pagaidām domāt par šādu situāciju.
Iespējams, Priedītis sestdien panāca sezonas lūzumu čempionāta gaitā un ir ceļā uz sen pelnītu čempiona titulu. Tikpat nelāgi, cik ar Andri izrīkojās Brenguļu-2 posms, tik šoreiz uz neveiksmēm uzķērās Andis. Visu sabojāja kvalifikācijas otrā un trešā sērija: pēc izcila pirmā brauciena Kļava nefinišēja nākamajos. Fināla startā ar desmit dalībniekiem grūti ko izdarīt, ja esi pa vidu – Andim bija jāstartē no otrās rindas otrās vietas. Turklāt trasē bija minimālas apdzīšanas iespējas, jo, lai arī trajektorija bija Priekules trases labākajās tradīcijās, ārpus tās bija izkaltuši dubļi, kuros iebraucot varēja tikai zaudēt, nevis uzvarēt.
Kaspars Silenieks finālā noturēja Kļavu aiz sevis, Andis bija pietiekami korekts, lai neapdzītu ar rupjību – čempionāta līderis finišē ceturtais. Priedītis tikmēr guva ļoti drošu uzvaru. Starp abiem kopvērtējumā šobrīd ir divi punkti, viss sākas praktiski no sākuma.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv