Autokross: 2000 Super kapitulē, Grīnvalds spridzina motoru

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.05.2011
14:43

2000 Super klases dalībnieki atsaukuši dalību Brenguļu autokrosā svētdien – pieteiktie Uģis Kaimiņš un Intars Spīķis nolēmuši nestartēt, jo klasei jebkurā gadījumā nav iespēja cīnīties par punktiem. Lai gan pēc Igaunijas rallijkrosa uz Brenguļiem bija gatavs braukt arī Reinis Nitišs, arī viņa starts situāciju īpaši neuzlabotu. Tiesa, sacīkste būtu gana interesanta arī šīm trim mašīnām, jo sportisti ir spēkos līdzīgi.

Tiek prognozēts, ka 2000 Super klase dzīvību iegūs nākamajos posmos, jo sacīkstes būs tuvākas kurzemniekiem – Ainārs Kenigsbergs, Gints Astrauskis un Uldis Andersons, liekas, būs gatavi apmeklēt Priekules un Bauskas sacensības.

Tikmēr vienu dalībnieku zaudējusi arī 1600 klase – Jānis Grīnvalds vakardienas izmēģinājumos uzspridzinājis sava Golfa motoru. Jānim šis ir pirmais motora defekts kopš 2007. gada. Sportists skaidro, ka sarūpēt jaunu motoru pēdējā brīdī nav iespējams, tāpēc viņam jāatsauc dalība.

Par laimi, 1600 klasē vienalga uz starta būs desmit dalībnieku, kas kopā ar Open klases pilnpiedziņas intrigu padarīs Brenguļu sacīksti aizraujošu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv