Autokross: 2000 Super paaudžu maiņa

Viesturs Saukāns  19.04.2011 21:30 3

Tas, ka 2000 Super klasē šobrīd gatavi startēt tikai pieci braucēji, protams, nav spilgts notikums. Tomēr Smiltenes pieteikumu saraksts vēsta, ka klasē notikusi dramatiska sastāva maiņa – tikai viens no pieciem braucējiem līdz šim startējis šajā klasē: 2009. gada čempions Ainārs Kenigsbergs.

Starp citu, Ainārs, tieši cenšoties glābt sev tik tuvo auto klasi, pēdējiem finanšu spēkiem arī sarosījies uz Smilteni.

Pārējie dalībnieki ir klases jaunpienācēji. Intars Spīķis nomainīs brāli, pērno čempionu Jāni Spīķi pie Peugeot 206 stūres. Uģis Kaimiņš pēc pāris treniņsacīkstēm ziemā ar Raimonda Tiltiņa savulaik izmantoto SEAT Ibiza divu litru klasē debitēs pēc pērn VAZ klasē aizvadītas sezonas. Gints Astrauskis, kurš būs viens no tālākajiem sacīkstes apmeklētājiem, pērn pamēģināja folkreisu un vienu posmu aizvadīja arī 1600 klasē. Savukārt Reinis Nitišs debitēs Latvijas krosa čempionātā pēc lieliskiem panākumiem kartingā un standartauto cīņās. Ziemā ar bijušo Reiņa Safonova VW Golf III jau aizvadītas vairākas sacīkstes uz ledus.

  • Intars

    Reinis N. prātu pajauks pārējiem!! :-D :-D

  • raiko

    Izskatas ka saja klase cina bus tikai starp kaiminu un kenisbergu.kaiminam ir atra masina un brauc vins ari labi.un Tiltins jau ari sagatavos vinam masinu ka nakas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)