Autokross: Agris Upītis atgriežas čempionātā?

Viesturs Saukāns  08.03.2011 22:09 17

Bijušais autokrosa un rallijkrosa Latvijas un Baltijas čempions, Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Agris Upītis, visticamāk, šosezon pievienosies Latvijas čempionāta 1600 klases cīņām. Cēsinieks šādu lēmumu pieņēmis pēc tam, kad aizvadītas vairākas sacensības folkreisā.

„Domāju šogad ar šo pašu VAZ 2108 startēt Latvijas čempionātā – karkass ar nelieliem uzlabojumiem atbilst krosa prasībām, ir visas iespējas sagatavot pārējos elementus, lai būtu interesanta cīņa čempionātā,” saka Upītis. „Lielā mērā par grūdienu kalpoja Brenguļu folkreisa posms, kur vienā no braucieniem saņēmu diskvalifikāciju par apdzīšanu dzelteno karogu zonā – apskatītais video gan neliecina, ka es būtu kļūdījies. Uz kopējās bēdas rēķina arī dzima doma par startu čempionātā.”

Šis paziņojums vēl vairāk liek domāt, ka Latvijas autokrosa čempionāta 1600 klase šosezon var kļūt īpaši atraktīva, jo ik pa brīdim dzirdami jaunumi par sportistu gatavošanos cīņām šajā ieskaitē. Turklāt pēdējā laikā aktīvu cīņu par pilnvērtīgu debiju krosā aizvada arī gramzdenieks Gints Astrauskis, kurš pērn ar Škoda Favorit automašīnu aizvadīja vienu čempionāta posmu Priekulē, kā arī pāris folkreisa sacīkstes.

 • juris

  Doma tev izdosies izcinit titulu… Domaju ka tev bus gruti,esmu dzirdejis ka Tiltins brauksot un vinam busot zigula motoram liela jauda 200zirgi un 210grieze. Bus interesanta cina starp jums,abi esat cempioni un meistari taja lieta….

  • gatis

   Ja cina bus interesanta,ja sie abi sportisti brauks,tad prieditis jau tagad var nolikt pilnvaras uz titulu,un cinities pa sesinieku,ar igauniem un parejiem letiniem kas brauks,jo ja izradisies ka sie abi meistari brauks,tad pirmas divas vietas ir aiznemtas,parejiem nav variantu! :-) :-) lai vai ka,bet tada ir dzives realitate,parejiem klases braucejiem jaaug lidz siem meistariem!!!

   • Misters X

    Es gan domāju,ka šogad par titulu cīņa var izvērsties ļoti liela,jo ja startē Upītis un Tiltiņš,tad,manuprāt ir 7 reāli titula pretendenti,Lilienšteins,Silenieks,Kļava,Vanters,Priedītis,un abi iepriekš minētie.

    • hahol

     jus aizmirsat vel vienu 6nieka pretendentu LIDERS!!Bet titulu nosargas Prieditis!! :-) :-)

     • Misters X

      Iespējams ar Lideris būs konkurētspējīgs+niviens īsit nezin cik igauņi būs spēcigi un I.Afļitunovs ,manuprāt, var nodemonstrēt lielisku sniegumu,takā runāt par čempiniem šijā klasē nav ne mazākas jēgas,bet katrā ziņā šosezon ši klase būs lieliska

     • ded maksim

      lai vai cik interesanta butu cina saja klase,bet Tiltins un Upits ir paraki par parejiem,meistaribas zina!Liders,Vanters,Priedits vares cinities par sesinieku!!!

     • Un vispār, par kuru Tiltiņu īsti ir runa? J vai R?

     • ded maksim

      Par Raimondu Tiltinu!Ir zinas no oficialiem avotiem,ka autokrosa meistars atgriezas!

 • gatis

  Ja sie abi sportisti brauks krosa,tad Prieditis var nolikt savas cempiona pilnvaras,un braukt un cinities par sesinieku ar parejiem letiniem,kas brauks,un igauniem.Jo neredzu paslaik brauceju,kas varetu spekoties ar siem 2iem meistariem!Sorry,bet tada ir dzives realitate! :-) :-)

  • edza

   bus interesants cempionats! :-)

   • juris

    Priedits var jau tagad nolikt pilnvaras,ka cempions!Parejie brauceji var cinities par atlikuso vienu vietu uz pjedestala,jo ja bus ta ka brauks Tiltins un Upitis,tad 1 un 2 vieta jau ir aiznemta!Sorry parejie brauceji!!

 • edza

  Doma,ka tev izdosies uzvaret cempionatu???Esmu dzirdejis,ka Tiltins taisas braukt,ar ziguli kuram bus loti specigs auto 200zirgi un 210grieze.Bus interesanti paskatities jusu cinu,jo abi esat meistari sava lieta!

 • Kristaps

  Visi ieprieksejie komentāri no viena cilvēka? :-D
  Jā 1600 nieki nākamgad izklausās būs interesanti!
  un starp citu, labi ir, ka ne tikai mašīnas ZS nosaka cempiontitulu!
  Tomēr uz kopējā fona – cerams 1600 klases līderu auto izmaksas neaizšausies debesīs, ja tomēr tā notiks, var turpināties Latvijas autokrosa bēdīgā pieredze kā ar: D1, D3A, 2000 Super, Open…
  Jāpiesit 3x pie koka…

  • gatis

   meistaribas zina ar Tiltinu un Upiti,ne priedits,ne lilensteins nevar sacensties!vini apspeles vinus,ka futbola saka vienos vartos :-D protams gribas lai cempionats butu interesants!

 • kaut kas interesants te notiek ar komentaariem :D

  • Kāds vidzemnieks visai braši spamo un mēģina veidot viedokli… ;)

   • guntis

    vidzemnieki vienmer bijusi labakie autokrosa entuziasti!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (30)

Dalībnieki KKK (8)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA