Autokross: Agris Upītis atgriežas čempionātā?

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.03.2011
22:09

Bijušais autokrosa un rallijkrosa Latvijas un Baltijas čempions, Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Agris Upītis, visticamāk, šosezon pievienosies Latvijas čempionāta 1600 klases cīņām. Cēsinieks šādu lēmumu pieņēmis pēc tam, kad aizvadītas vairākas sacensības folkreisā.

„Domāju šogad ar šo pašu VAZ 2108 startēt Latvijas čempionātā – karkass ar nelieliem uzlabojumiem atbilst krosa prasībām, ir visas iespējas sagatavot pārējos elementus, lai būtu interesanta cīņa čempionātā,” saka Upītis. „Lielā mērā par grūdienu kalpoja Brenguļu folkreisa posms, kur vienā no braucieniem saņēmu diskvalifikāciju par apdzīšanu dzelteno karogu zonā – apskatītais video gan neliecina, ka es būtu kļūdījies. Uz kopējās bēdas rēķina arī dzima doma par startu čempionātā.”

Šis paziņojums vēl vairāk liek domāt, ka Latvijas autokrosa čempionāta 1600 klase šosezon var kļūt īpaši atraktīva, jo ik pa brīdim dzirdami jaunumi par sportistu gatavošanos cīņām šajā ieskaitē. Turklāt pēdējā laikā aktīvu cīņu par pilnvērtīgu debiju krosā aizvada arī gramzdenieks Gints Astrauskis, kurš pērn ar Škoda Favorit automašīnu aizvadīja vienu čempionāta posmu Priekulē, kā arī pāris folkreisa sacīkstes.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv