Autokross: Andris Kuļikovskis astotais kopvērtējumā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
06.07.2015
14:58

Pēc diviem ļoti labiem posmiem Eiropas autokrosa čempionātā Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē atrodas kopvērtējuma astotajā vietā. Ņemot vērā, ka Andris nestartēja pirmajā posmā, sniegums atzīstams. Vācijā-2 un Čehijā-1 Kuļikovskis sasniedzis divas sestās vietas.

Gan Mačenberga, gan Novapakā Kuļikovskis guva sesto vietu finālā, turklāt arī līdz finālbraucieniem bija gūts labs punktu daudzums. Jāpiebilst, ka pagājuši vairāki gadi kopš kāds latvietis Buggy 1600 klasē būtu regulāri uzturējies Eiropas čempionāta top-10.

Diemžēl meteorīta ātrumā no līderpozīcijas uz tālo 11. vietu noslīdējis SuperBuggy klases pirmā posma uzvarētājs Jānis Boks – Mačenberga un Novapaka Jānim nesa neveiksmes un vilšanos. SuperBuggy klasē 15. vietā ir Ervins Grencis, kas arī šķiet zemāk nekā Ervins būtu pelnījis pēc diviem startiem finālā. Juris Kuļikovskis šajā klasē 25. vietā.

Justs Grencis JuniorBuggy ieskaitē desmitais, tomēr jāatzīmē jaunieša sniegums sarežģītajā Novapakā – līdz muguras sasitumam trešajā kvalifikācijā Justs bija savu grupu līderu pulkā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv