Autokross: Andris Kuļikovskis astotais kopvērtējumā

Viesturs Saukāns  06.07.2015 14:58 1

  Autokross, Ziņas

Pēc diviem ļoti labiem posmiem Eiropas autokrosa čempionātā Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē atrodas kopvērtējuma astotajā vietā. Ņemot vērā, ka Andris nestartēja pirmajā posmā, sniegums atzīstams. Vācijā-2 un Čehijā-1 Kuļikovskis sasniedzis divas sestās vietas.

Gan Mačenberga, gan Novapakā Kuļikovskis guva sesto vietu finālā, turklāt arī līdz finālbraucieniem bija gūts labs punktu daudzums. Jāpiebilst, ka pagājuši vairāki gadi kopš kāds latvietis Buggy 1600 klasē būtu regulāri uzturējies Eiropas čempionāta top-10.

Diemžēl meteorīta ātrumā no līderpozīcijas uz tālo 11. vietu noslīdējis SuperBuggy klases pirmā posma uzvarētājs Jānis Boks – Mačenberga un Novapaka Jānim nesa neveiksmes un vilšanos. SuperBuggy klasē 15. vietā ir Ervins Grencis, kas arī šķiet zemāk nekā Ervins būtu pelnījis pēc diviem startiem finālā. Juris Kuļikovskis šajā klasē 25. vietā.

Justs Grencis JuniorBuggy ieskaitē desmitais, tomēr jāatzīmē jaunieša sniegums sarežģītajā Novapakā – līdz muguras sasitumam trešajā kvalifikācijā Justs bija savu grupu līderu pulkā.