Autokross: Atskaite līdz Mūsai 2: Mūsējie

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.05.2011
15:05

Eiropas čempionāta Latvijas posmā startam pieteikti deviņi sportisti – Jānis Boks, Māris Līcis, Aldis Zēbergs, Jānis Bogdanovičs, Juris Kuļikovskis, Andris Kuļikovskis, Jānis Ščerbickis, Oskars Eglītis un Dāvis Aupe. Variet šo secību arī neuzskatīt par Autocross.lv prognozi gaidāmajam posmam!

Ja nopietni, tad SuperBuggy klasē kaujas gatavībai tuvojas gan Boks, gan Juris Kuļikovskis. Jāņa mašīnai uzlabots motors, Jurim tehnika vēl būvējas, taču ir cerība jau ceturtdien pieskandināt Baložu apkārtējo mežu ar motora rūkoņu. Tiesa, Kuļikovskim šī ir ļoti sarežģīta nedēļa, jo sakrīt ar mācību noslēgumu.

Arī Buggy 1600 klasē ir jaunumi – Māris Līcis un komanda pastrādājuši, sagādājot uzlabotu motoru, kas iepriekšējā nedēļas nogalē atgādāts uz Latviju. Piestrādāts pie mašīnas amortizācijas un piekares. Māris atzīst, Bauskas posms lieku spiedienu neizraisa – vienkārši kārtējais posms, turklāt zināmā trasē.

Jānis Ščerbickis cer uz gaidāmo posmu ierasties ar Igaunijā sagatavotu motoru, kas nebija pabeigts uz Baltijas kausa pirmo posmu Smiltenē. Cīņai gatavojas arī Oskars Eglītis, kurš lielā mērā bija gatavs startam Smiltenē, taču veselības problēmas lika šo sacīksti izlaist.

Interesantas ziņas arī no Dāvja Aupes staļļiem: lai gan bija versija, ka savulaik daudzsološais sportists Bauskai pieteicies pieteikšanās pēc, šobrīd komanda esot tikusi pie tehnikas un Dāvis uz starta tik tiešām varētu būt.

Andrim Kuļikovskim tehnika vēl top un, lai arī viss notiks pēdējā brīdī, arī jaunākajam no brāļiem vajadzētu būt uz starta. Kuļikovsku cīņu ar savu tehniku bremzē daudzie maizes darbi, tāpēc jācer uz līdzjutēju izpratni, ja gadījumā kaut kas noies greizi.

Abi salonmašīnu TouringAutocross braucēji gatavojas startam. Ne Aldis Zēbergs, ne Jānis Bogdanovičs līdz šim nav pieteikušies kā favorīti gaidāmajā cīņā, tomēr abu sportistu pieredze un, iespējams, piezemētās cerības var sagādāt pārsteigumus.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv