Autokross: Atskaite līdz Mūsai 5: Daudz B600

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.05.2011
13:49

Lielisku dalībnieku sastāvu sapulcinājusi nacionālā B600 bagiju klase – šodien rīkotāji ar novēlošanos saņems arī Nikolaja Jaluņina pieteikumu, kas dalībnieku skaitu palielinās līdz 11. Tātad uz starta šajā klasē būs visi astoņi Smiltenes posma dalībnieki, kā arī Jaluņins, Krišjānis Caune un Artūrs Igaveņš.

Caunes komanda ziņo par saviem plāniem nedēļas nogalē: „Paralēli Eiropas cīņām par Latvijas Nacionālo kausu cīnīsies ari B-600 bagiju klases braucēji. Viņu vidū arī rallists Krišjānis Caune. “Pagājušajā gadā man bija pirmā pieredze autokrosā un braukšanā ar bagiju. Biju apmierināts ar savu sniegumu līdz fināla braucienam, kad uz starta stājos kā pirmais. Diemžēl finālbraucienā negāja tā, kā biju plānojis. Rezultātā biju neapmierināts ar savu sniegumu”.

Tāpat kā pagājušajā gadā arī šoreiz Krišjānis Caune startēs ar B-600 bagiju, kas ir aprīkots ar Suzuki motocikla dzinēju. Bagija motora tilpums ir 600 kubikcentimetri (cm3), kas attīsta 120 zirgspēku (Hp) jaudu, bet sver nieka 300 kilogramus (kg).

Caunem uz starta pretī stāsies vienpadsmit konkurentu, kuru vidū arī vairāk rallija trasē manītais Artūrs Igaveņš. Caune atzīst: “Man ļoti patīk, kā parasti ir noorganizēti Eiropas autokrosa čempionāta posmi Bauskā, Mūsas trasē. Organizatori katru gadu ir kārtīgi pastrādājuši. Viss ir augstākajā līmenī! Nolēmu piedalīties arī šogad – pirmkārt, lai revanšētos, otrkārt, jo B-600 klasē ir demokrātiskas izmaksas, treškārt – man patīk braukt! :) Paldies visiem, kuri mani atbalsta!””

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv