Autokross: B600 klasei iespēja startēt NEZ

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.02.2016
12:20

NEZ Kroskartu čempionāts turpinās straujo izaugsmi, ziemeļu un Baltijas pusēm sarūpējot arvien jaunus dalībniekus un arvien garākus sportistu sarakstus. Praktiski katru gadu tiek ieviesta arī kāda jauna klase. Uz šo gadu seriālam pievienosies CK Xtreme klase, kuras ietvaros uzaicināti startēt arī Latvijas krosa B600 klases braucēji.

Xtreme klase gan atšķiras no mūsu B600 bagijiem, taču, tā kā šis būs eksperimentālais gads, Latvijas braucējiem ir iespēja izbaudīt starptautiska pasākuma gaisotni, dodoties uz posmiem Somijā, Norvēģijā, Zviedrijā, vai Dānijā. Zemāk publicēts Xtreme tehnisko noteikumu projekts. Potenciālajiem B600 klases NEZ braucējiem ir iespēja to apskatīt un ziņot par punktiem, kas izšķiroši atšķiras no B600 klases noteikumiem, kas varētu liegt vai traucēt līdzdarboties NEZ sistēmā.

Tikmēr numurus jau reģistrējuši pirmie Latvijas sportisti: CK 125 klasē Roberts Vītols un Kristaps Kalniņš, CK 250 – Viesturs Kalniņš. Vēl gaidāma Inga Beļakova, Marko Priednieka un Dāvja Tobiasa dalība.

Šogad NEZ Kroskartu čempionāts paredzēts četros posmos:

NEZ Kroskartu čempionāts

1.posms, 21.-22. maijs – Zviedrija, Hēljesas trase
2.posms, 16.-17. jūlijs, – Somija, Kouvolas trase
3.posms, 06.-07. augusts – Norvēģija, Skienas trase
4.posms, 13.-14. augusts – Dānija, Nisumas trase

 

Crosskart Xtreme tehnisko noteikumu projekts

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv