Autokross: B600 līderi paliks klasē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.12.2010
14:41

Latvijas autokrosa čempionāta B600 līderu pulka pārstāvji plāno palikt B600 klasē arī nākamgad. Vicečempions Otto Vočtavs plāno pamest CK 125 kroskartu klasi, bet bronzas medaļnieks Jānis Baumanis paralēli startiem B600 plāno aizvadīt arī cīņu NEZ CK 250 klasē. Visticamāk, arī čempions Ģirts Zīle centīsies aizstāvēt titulu.

Otto Vočtavs skaidro, ka 2011. gadā koncentrēsies cīņām B600 klasē, pametot CK125, kurā šogad tika sasniegts Latvijas čempiona tituls. Tas nozīmē, ka kroskartos atkal atbrīvosies līdera vieta – pirmie divi kroskartu čempioni Ralfs Sirmacis un Otto Vočtavs pēc titula izcīnīšanas klasi pamet. Solis, protams, saprotams – junioru sērijā krāt čempiontitulus nav vajadzības, ja karjeru iespējams attīstīt tālāk.

Jānis Baumanis, savukārt, līdz ar B600 startiem centīsies atgriezties kroskartu cīņās, jo šajā disciplīnā vēl ir iespējas realizēties. Pēc karta pārbūves Jānis gatavojas aizvadīt visus NEZ Kroskartu čempionāta posmus CK 250 klasē. Atgādinu, ka pirms pāris gadiem Jānis kļuva par Ziemeļeiropas bronzas medaļnieku šajā klasē. Viens no posmiem gan sakrīt ar Latvijas čempionātu, bet arī šo situāciju ir iespējams risināt – viena sacīkste notiek sestdienā, otrā – svētdienā, līdz ar to ar lidmašīnu palīdzību iespējams cīņas apvienot.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv