Autokross: B600 paliks divi titula dalītāji

admin admin
09.08.2010
20:59

Visai izšķirošs Priekules posms izrādījās B600 bagiju klasei: Ģirtam Zīlem uzvarot un Otto Vočtavam finišējot otrajā vietā viņiem izdevies atrauties no sekotājiem, galvenajiem konkurentiem Jāņa Baumaņa un Aigara Liškovska. Protams, jāpieļauj iespēja, ka jau Smiltenē var paklupt jebkurš no līderiem, abi tomēr šķiet visai pārliecinoši savās līderpozīcijās.
Zīle, būdams klases pērnā gada vicečempions, ir tradicionāls klases līderis. Savukārt Vočtavs sezonas laikā demonstrējis izcilu progresu un pēc lieliskas cīņas kroskartos arī šajā bagiju klasē ir gatavs cīnīties par augstāko rezultātu. Jāņem vērā, ka Priekulē Otto bija stabilā līderpozīcijā, taču pārsista riepa atņēma viņam uzvaru. Liekas, Priekule atdeva parādu Zīlem par iepriekšējo posmu – toreiz pēdējā aplī uzvara izspruka no rokām Ģirtam.
Tajā pašā laikā arī Baumanis un Liškovskis ir uzvaras pretendenti vismaz kādā no atlikušajiem diviem posmiem. Tiesa, Liškovskis pēc motora maiņas tomēr nebija īsti tajā kondīcijā, ko varēja vērot iepriekšējos posmos. Pat likās, ka sportists pats īsti nebija atradis noskaņojumu braukšanai.
Vēl jāņem vērā, ka cīņu par titulu var ietekmēt pēdējais posms Mūsā – cik zināms, Bauskā atkal briest īpatnējs un kupls dalībnieku sastāvs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv