Autokross: Bagijos latviešiem neveicas, D12 uzvar Pindiss

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.07.2011
19:56

Sestdien Hinsā notikušajā Baltijas kausa D-7 un Latvijas čempionāta D12 klasē Latvijas sportisti palika bez uzvarām. D-7 klasē piecu dalībnieku konkurencē Arnis Ramats guva trešo vietu, bet brāļi Jānis un Māris Kozlovski izstājās tehnisku problēmu dēļ. Savukārt Latvijas čempionāta ieskaitē D12 klasē uzvaru guva igaunis Tāvi Pindiss, kurš gan fiziski trasē finišēja otrais, priekšā palaižot mūsu čempionātā nevērtējamu tautieti. Aiz Pindisa Latvijas ieskaitē pozīcijas guva čempionāta līderis Andris Jurciņš, kā arī Raivis Lokmanis. Neveiksmi piedzīvoja viens no favorītiem, čempions Bruno Leimanis, tehnisku problēmu dēļ finālā izstājoties jau startā un Latvijas ieskaitē paliekot septītajā vietā.

D-7 klasē rīts sākās ar Jāņa Kozlovska kūleni, kam sekoja tehnikas problēmas. Uzvaru, kas bija sagaidāms, guva lietuvietis Audrjus Pilipavičs.

D12 klasē labākie no latviešiem Jurciņš un Lokmanis finālbraucienā guva piekto un sesto vietu, tātad pirmās četras pozīcijas māju trasē saņēma Igaunijas braucēji.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā Jurciņa pārsvars pēc Leimaņa neveiksmes un Kristapa Eglīša nestartēšanas izaudzis līdz 12 punktiem (otrās vietas vērtība). Turklāt pēc uzvaras uz otro vietu pacēlies Pindiss un atlikušajos posmos tieši viņš var izrādīties galvenais Jurciņa konkurents cīņā par Latvijas čempiona titulu. Iespējams, kopvērtējuma situācija var mainīties, jo pēc oficiālo rezultātu saņemšanas būs skaidrība, kas notiek ar kvalifikācijas uzvaras papildpunktu: ja tas tiks piešķirts, nojaušams, ka to saņems Pindiss, tātad samazinot Jurciņa pārsvaru.

Hinsas posma pozīciju secība Latvijas čempionāta ieskaitē, iekavās vieta sacīkstē absolūti: 1. Pindiss (2.), 2. Jurciņš (5.), 3. Lokmanis (6.), 4. Grantiņš (8.), 5. Polis (9.), 6. Ramanis (10.), 7. Leimanis (12.), 8. Igovens (13.).

Provizoriskais LČ kopvērtējums pēc 3. (no 5) posma: Jurciņš 39, Pindiss 27, Leimanis 26, Grantiņš 20, Eglītis 19, Igovens 17, Polis 12, Lokmanis 10, Ramanis 10, Vīksne 5, Staško 3.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv