Autokross: Baltijas čempionāts turpināsies Lietuvā

Viesturs Saukāns  28.04.2016 13:55 8

Starp sezonas pirmajām folkreisa sacensībām Brenguļos (14.05.) un nākamo Latvijas čempionāta posmu Vecpilī (28.05.) tiks aizvadīts otrais Baltijas čempionāta posms Lietuvā, Šakjai trasē. Atsevišķas nianses, ko sarūpēja Smiltenes posms.

Jāņem vērā, ka šogad ir nosacījums, lai braucējs kļūtu par Baltijas čempionu – jāstartē visos četros posmos. Tas nozīmē, ka uz pirmo sacīksti neatbraukušie dalībnieki cīņu par šo titulu jau ir noslēguši. Tas ļauj jau pamatā prognozēt, ka tituli, ja tādi tiks izcīnīti, salonautomašīnu klasēs tiks sadalīti starp Latvijas braucējiem.

Tāpat jāņem vērā, ka arī Baltijas čempionāta nolikumā izdalītas klases Open 2500 un Open 3500 – līdz sezonas sākumam šāds dalījums nepastāvēja, taču Open 3500 reālā situācija lika klašu pulkā ieviest arī Open 2500, lai vismaz kādai braucēju grupai šajās klasēs saglabātos Baltijas čempionāta iespēja.

Jāpiebilst, ka Baltijas čempionātā pavasaris ir saspringts: salonmašīnu klasēs Smiltenes posmam seko Šakjai un Vecpils sacīkstes, kas nozīmē, ka trīs no četriem posmiem būs aizvadīti nedaudz vairāk kā mēneša laikā. Vieglāks kalendārs Buggy 1600 klasē, kura Vecpilī nestartēs, otru Latvijas posmu apmeklējot Jēkabpilī.

 • hearthdrive

  21-22.05.2016 nav Šakiai?

  • Jap! Viestur? Kur jāsūta pieteikumus? Mūsu komanda taisās…

   Starp citu – uzreiz pēc Vecpils – Eiropas autokrosa čempionāta posms Lietuvā. Nacionālā klase – viegliem. Riharda Daiņa pieteikums jau nosūtīts un vietas boksos rezervētas.

 • Fanuks

  kas ar Brenguļiem? kad saksies pieteikšanās?

  • Tūlīt šaujam vaļā, viss ir sagatavots, tik tiesnešu sastāvu komplektējam. Nav jau jēgas agri sākt pieteikšanos, tāpat viss notiek pēdējās divās dienās! :D :D :D

   • Leišus par Baltijas posmu arī varētu paskubināt :)

 • lauris

  Labvakar.ja es pareizi saprotu,tad Baltijas čempis šakjai nenotiks?jo pagaidām arī lt lapā nav neviena pieteikuma.,vai tomēr kļūdos?

  • Nekas nav atcelts, pieteikšanās turpinās… Mēģināsim no kaimiņiem iegūt vairāk ziņu, nupat klibo komunikācija no šamiem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***