Autokross: Baltijas čempionāts turpināsies Lietuvā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.04.2016
13:55

Starp sezonas pirmajām folkreisa sacensībām Brenguļos (14.05.) un nākamo Latvijas čempionāta posmu Vecpilī (28.05.) tiks aizvadīts otrais Baltijas čempionāta posms Lietuvā, Šakjai trasē. Atsevišķas nianses, ko sarūpēja Smiltenes posms.

Jāņem vērā, ka šogad ir nosacījums, lai braucējs kļūtu par Baltijas čempionu – jāstartē visos četros posmos. Tas nozīmē, ka uz pirmo sacīksti neatbraukušie dalībnieki cīņu par šo titulu jau ir noslēguši. Tas ļauj jau pamatā prognozēt, ka tituli, ja tādi tiks izcīnīti, salonautomašīnu klasēs tiks sadalīti starp Latvijas braucējiem.

Tāpat jāņem vērā, ka arī Baltijas čempionāta nolikumā izdalītas klases Open 2500 un Open 3500 – līdz sezonas sākumam šāds dalījums nepastāvēja, taču Open 3500 reālā situācija lika klašu pulkā ieviest arī Open 2500, lai vismaz kādai braucēju grupai šajās klasēs saglabātos Baltijas čempionāta iespēja.

Jāpiebilst, ka Baltijas čempionātā pavasaris ir saspringts: salonmašīnu klasēs Smiltenes posmam seko Šakjai un Vecpils sacīkstes, kas nozīmē, ka trīs no četriem posmiem būs aizvadīti nedaudz vairāk kā mēneša laikā. Vieglāks kalendārs Buggy 1600 klasē, kura Vecpilī nestartēs, otru Latvijas posmu apmeklējot Jēkabpilī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv