Autokross: Baltijas D-3A nopietna cīņa

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
30.08.2011
14:21

Lai gan Baltijas kausa izcīņa D-3A bagijiem nesākās daudzsološi dalībnieku trūkuma dēļ, sezonas nogalē pasākums izvērties intriģējošs un neprognozējams. Posmu pirms seriāla beigām matemātiski uz uzvaru pretendē pieci braucēji – kopvērtējuma līderis Remā Rāmets, kā arī sekotāji Jānis Ščerbickis, Oskars Eglītis, Dāvis Aupe un lietuvietis Vitauts Kurs. Turklāt uz pēdējo posmu Mūsā jau tagad gatavojas ierasties vismaz desmit dalībnieki.

Rāmets saglabā galvenā favorīta statusu, jo tiešā cīņā viņš šķiet ātrāks nekā Ščerbickis, Eglītis un Kurs, savukārt Aupe atpaliek no Rāmeta par septiņiem punktiem, ko būs visai sarežģīti izmainīt Dāvim par labu. Aupe, savukārt, varētu būt tiešā cīņā ātrāks par Rāmetu, taču Bauskā būs smagi jāpacīnās ar Māri Līci, lai gūtu maksimālo punktu skaitu.

Ščerbicka un Eglīša sniegums šogad ir lielisks, jo, lai arī var sacīt, ka viņu atrašanās dalītā otrajā vietā kopvērtējumā ir visu posmu apmeklēšanas rezultāts, trasē tiek rādīta arī lieliska cīņa. Lai gan Jāni ik pa brīdim moka tehnikas defekti (kā Priekulē un Smiltenē), bet Oskars mēdz izlaist no rokām labas izdevības (kā Priekulē), stabilitātei labs papildinājums ir arī ātrums.

Tātad Mūsā D-3A šovs būs viens no galvenajiem intrigas elementiem. Turklāt fakts, ka visiem latviešiem būs jācīnās par uzvaru posmā, lai uzvarētu kopvērtējumā, radīs interesantas situācijas arī mūsējo iekšējās attiecībās. Būtu interesanti sagaidīt arī Andra Kuļikovska pieteikumu Mūsai – izrāde būtu fantastiska!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv