Autokross: Baltijas krosā Latvijai deviņas medaļas no 15

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2010
23:03

Baltijas autokrosa kausa izcīņā Latvijas sportisti piecās klasēs kopumā guvuši deviņas medaļas, bet par Baltijas kausa ieguvējiem kļuvuši Kaspars Silenieks D-1A klasē un Aldis Kasparovičs Super 2000 klasē. Sezona noslēdzās svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē, kur augstāko panākumu no Latvijas sportistiem guva Silenieks, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas D-1A klasē.
D-1A kategorijā uz starta stājās pieci dalībnieki – Kaspars un četri lietuvieši. Tika sasniegta uzvara, kas pārliecinoši apstiprināja Silenieka pārsvaru pār konkurentiem šajā klasē. Par Baltijas kausa otrās vietas ieguvēju kļuva Andis Kļava, bet trešais – pēdējā posmā medaļu izrāvušais Laurins Diržininks.
2000 Super klasē Latvijas sportisti izcīnīja ne tikai visas medaļas, bet arī ceturto vietu. Aiz Baltijas kausa ieguvēja Alda Kasparoviča sarindojās Jānis Spīķis, Jānis Berķis un Māris Ločmelis. Pēdējā posmā medaļnieki gan piekāpās mājiniekam Nerjum Gurklim – Kasparovičs finišā otrais, sekoja Berķis un Spīķis.
Open klasē uzvaru jau priekšlaicīgi bija nodrošinājis lietuvietis Vitaljus Plastinins, kurš šajā sacīkstē nestartēja. Savukārt otro vietu Baltijas kausa kopvērtējumā sasniedza Raimonds Jerāns. Pēdējā sacīkstē Jerāns bija otrais aiz vēl viena lietuviešu pilnpiedziņas braucēja Darjusa Tamašauska, bet trešo vietu guva Jānis Kozlovskis.
Diemžēl Lietuvā Mārim Līcim D-3A klasē neizdevās apsteigt galveno konkurentu Raimondu Pupieni, līdz ar to latvietis jau trešo gadu pēc kārtas Baltijas kausu noslēdz otrajā vietā. Piektais sezonā – Jānis Ščerbickis. Pēdējā sacīkstē Pupienis pirmais, Līcis otrais, igaunis Remē Rāmets trešais, aiz trijnieka Ščerbickis un igaunis Ivo Sults.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv