Autokross: bijušais čempions Vērmanis juniors uz starta Brenguļos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.01.2011
11:13

6. februāra LAF Folkreisa un Autokrosa Ziemas kausa trešajā posmā Brenguļos autokrosa klasē uz starta plāno iziet 2007. gada Latvijas čempions 1600 klasē Oļģerts Vērmanis juniors. Sava tēva Vērmaņa seniora piemiņas kausā viņš būs uz starta un aicina pievienoties arī pārējos autokrosa klases iespējamos pārstāvjus.

Interesanti, ka Vērmanis juniors startēs ar Peugeot 205 automašīnu. Šo mašīnu nesen iegādājās folkreisa šīs sezonas līderis Jānis Nikels, uz vienu sacīksti nododot Vērmaņa rīcībā. Mašīna savulaik sagatavota rallijam un Nikels to iegādājās par īpaši izdevīgu cenu, ar mērķi turpināt darboties folkreisā.

Taču, izvērtējot mašīnas kvalitāti, Jānis nolēma nesasteigt mašīnas debiju sporta veidā ar fiksētu pārdošanas summu…

Oļģerts Vērmanis juniors pēdējo autokrosa sacīksti aizvadīja 2009. gadā. Par savām gaidāmās cīņas izredzēm viņš sacīja: „Ļoti labprāt cīnīšos un cīnīšos par augstākajām vietām. Šo mašīnu gan es absolūti nepazīstu, nekad neesmu stājies uz starta ar Peugeot. Ceru, ka būs iespēja patrenēties, jo šobrīd pat nenojaušu savu ātrumu un iespējas. Noteikti uzaicinu visus autokrosa braucējus nākamsvētdien uz Brenguļiem, liekas, ka sacīkste varētu būt interesanta. Nojaušu, ka dalībnieku skaits būs patīkams ar krosa klasē!”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv