Autokross: Boks ar Grenča bagiju atgriezīsies Eiropas čempionātā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.09.2019
12:46
Jānis Boks pēc gada pārtraukuma atgriezīsies Eiropas čempionātā

Latvijas autokrosa braucējs Jānis Boks nākamnedēļ plāno startēt Eiropas autokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā Sentiņī de Vēras trasē Francijā. Jānis uz starta stāsies ar Justa Grenča šosezon izmantoto bagiju.

Boks šogad nav aizvadījis nevienu Eiropas autokrosa čempionāta posmu, pēdējo reizi uz starta stājoties pērnā gada pēdējā sacīkstē Madžorā. Pagājušajā gadā Jānis aizvadīja daļēju čempionāta sezonu, pretendējot uz augstākajām vietām posmos, tiesa, ne reizi nesasniedzot pjedestāla pozīciju. Čempionātu SuperBuggy klasē Boks noslēdza desmitajā vietā.

Francijas posma sarakstos SuperBuggy klasē ir Ervins Grencis, kuram jāturpina svarīgā cīņa par kādu no šā gada čempionāta medaļām. Trīskārtējais Eiropas vicečempions šobrīd izslīdējis no kopvērtējuma trijnieka, taču ar labiem rezultātiem var sasniegt ne tikai trešo, bet pat otro vietu kopvērtējumā. Posmam SuperBuggy klasē pieteikts arī Juris Kuļikovskis, kā arī Buggy 1600 braucējs Andris Kuļikovskis. Sarakstos figurē arī Justa un Kristiāna Grenču vārdi, taču šī, šķiet, varētu būt novecojusi informācija, lai gan vienmēr gribas cerēt uz pretējo.

Francijas sacīkste norisināsies nākamās nedēļas beigās, bet vēl nedēļu vēlāk arī čempionāta finišs Itālijā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv