Autokross: Brāļi Kuļikovski turpina Eiropas tūri

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.07.2023
20:50
Eiropas autokrosa čempionāta piektais posms Novapakā bija lielisks, emocionāls baudījums līdzjutējiem (Foto: Motorsport Revue, Tereza Foltova)

Latvijas autokrosa braucēji Andris un Juris Kuļikovski aizvadījuši divus posmus Eiropas autokrosa čempionātā arī pēc seriāla Baltijas tūres – abi startējuši Vācijas un Čehijas posmos.

Andris Kuļikovskis ir vienīgais no Latvijas braucējiem, kurš devies cīņās četros Eiropas autokrosa posmos: pēc izlaistās pirmās sacīkstes Zēlovā Andris Buggy 1600 klasē aizvadījis Bauskas, Vilkiču, Mačenbergas un Novapakas posmus. Rezultāti – zemāki nekā braucējs būtu pelnījis, spriežot pēc uzrādītā ātruma. Gan Vācijā, gan Čehijā Kuļikovskis droši pretendēja uz pozīcijām dalībnieku saraksta pirmajā pusē un pat finālos, taču iespējas pagaidām nerealizējās. Mačenbergā Andris izstājās pusfinālā, bet Novapakā nedaudz pietrūka, lai lielajā konkurencē iekļūtu divdesmit pusfinālistu pulkā (22. vieta no 35 dalībniekiem).

Mačenbergā un Novapakā uz starta SuperBuggy klasē stājās arī Juris Kuļikovskis. Ātruma ziņā Juris šobrīd nav tiešs konkurents klases līderiem. Tomēr ar stabilitāti un izvairīšanos no liekiem incidentiem braucējs tika Novapakas SuperBuggy finālā, kurā gūta astotā vieta.

Šogad kopumā Eiropas čempionātā uz starta stājušies pieci Latvijas braucēji – Kuļikovski, Ervins Grencis, Māris Neikšāns un Māris Līcis (visi trīs – SuperBuggy). Tomēr tikai abi brāļi sezonu turpinājuši pēc abiem Baltijas posmiem. Nojaušams gan, ka arī Andrim un Jurim gluži visi atlikušie posmi nav plānā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv