Autokross: Brāļi Kuļikovski vēl pauzē

admin  22.06.2010 01:38 0

Brāļi Juris un Andris Kuļikovski joprojām netiek līdz startam Eiropas autokrosa čempionātā, jo laika trūkuma dēļ neizdodas sagatavoties sacīkstēm. Lai arī Andris Kuļikovskis bija pieteikts šīs nedēļas nogales startam Vācijā, komanda tomēr paliks mājās.
Par situāciju pastāstīja Juris Kuļikovskis: „Ja pirms Bauskas posma mēs nebijām pārliecināti par bagiju gatavību sacensībām, tad uz Vācija nebraucam sadzīvisku iemeslu dēļ – vienkārši nepietiek laika visu sagatavot, piemēram, šobrīd nosprūdām uz transportējošā autobusa sagatavošanu. Iegāza ziema, kuras laikā bija paredzēts visu sagatavot startam Eiropā. Taču darbu apjoms bija milzīgs, kas no saimnieciskā viedokļa, protams, ir lieliski. Katrā gadījumā mūsu plānos ir noteikti veikt Eiropas čempionāta pēdējos četrus posmus.”
Andrim Kuļikovskim paredzēta debija Eiropas čempionātā D-3A klasē, savukārt Juris Kuļikovskis pēc divām sacīkstēm Mūsā 2008. un 2009. gadā D-3A klases tehniku nomainīs pret D-3 klases bagiju.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)